Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Laptop, Toshiba L305-S5955. Sta se desilo- Display driver stopped responding and has recovered. Sve se zamracilo na par sekundi, mislio sam da je crkao ekran ili nesto. Zna li neko nesto o ovome? Ovo se inace desilo u momentu dok mi je radio VLC player i dok sam istovremeno surfovao.
Malo sam oguglao i vidim da ima jos ljudi sa slicnim problemima. Ovaj moj se desio zbog kombinacije VLC-a i nekog flasha ne nekom sajtu, znaci cim sam minimizovao vlc, koji je nastavio da radi, i cim sa digao mozzilu i b92.net koji je prepun nekih flash reklamica, odjednom je sve pocrnelo i postepeno se vratilo u normalu, javljajuci ovu poruku-Display driver stopped responding and has recovered. Nakon ovoga nisam vise koristio VLC player, i evo vec nekoliko sati nije doslo do sranja, mada sam mesecima koristio VLC i dok je dosadno u filmu odem na neku sajt, ali mozda sam sad prvi put otisao na neki sajt sa previse nekih flash sranja i onda se desilo sto se desilo.
Link to comment

treba mi neki paket sa kodecima da instaliram na novom racunaru. dajte linak ya download.

Edited by kojot
Link to comment

Problemi sa Google Chromom.Koristim verziju 12.0.742.91, aktuelna.Nekoliko zadnjih verzija pre ove je lagovalo pri otvaranju aplikacija koje koristim na poslu, ovde su konačno rešili problem i ova verzija je sjajna i radi perfektno, brza kao zmija.Da ne objašnjavam zašto moram da koristim baš Chrome a ne neki drugi browser.Pošto je končno došla verzija kojoj su ispravljeni svi bagovi, želeo sam da sprečim dalji auto update (ne postoji opcija za to u postavkama), zamolio kolegu da pomogne. On je našao neko uputstvo gde je u registry bazi promenio value za update na 0 (nije napravljen prethodni back up registry-ja), nije sačuvana stara vrednost (šestocifrena).Od tog trenutka, gube se svi sačuvani podaci - nestaju bookmarks, a chrome više ne pamti ništa, svako novo pokretanje tabula raza.Ne radi polje autofil, ne mogu da izmenim postavke (dobijam obaveštenje da su neke opcije ograničene : " Some options have been disabled by your IT administrator.") - inače je moj nalog administratorski.Uvek mi otvara prva dva taba kao što se vidi na svim slikama.Adress bar više ne služi kao search polje (isto se vidi na slikama).Reinstalacija ne pomaže, nakon svake se dobija isto stanje.Pobrisao sam sve foledere, probao da editujem registry bazu sa NukeChrome.reg i remove.reg (koji bi trebalo da kompletno uklone sve što se tiče Chorma iz baze), ali ništa od toga nije dalo nikakve rezultate.Kako instalirati Chrome po difoltu ili kako neutralisati ovo što se dešava?Svaka pomoć dobrodošla.51612087.th.jpgUploaded with ImageShack.us55109140.th.jpgUploaded with ImageShack.us10152610.th.jpgUploaded with ImageShack.us94786929.th.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment

Uz podrazumevanu svirepu smrt kolege...Jesi li nakon deinstalacije chrometa i čišćenja redžistrija obrisao u app folder chroma? Pošto se google napravio pametan, ne snima svoje stvari tamo u c:\programs, nego u user home dir, pa u njemu u hidden dir "local settings", pa u njemu imaš app settings ili kako se već zove i tu tušta i tma stvari, od keša do podešavanja. Ja bi na tom mestu po deinstalaciji browsera taj google dir odatle kompletno obrisao.

Link to comment

pitanjce za html:ima li neka komandica da se ubaci u html-kod da bi se širina teksta prilagođavala širini prozora /a ne da mora da se skroluje levo-desno/?

Link to comment

Prisećam se da ima neka oznaka WRAP=SOFT ili WRAP=HARD koju prikačiš u definiciji tabele ili layera i da bi to trebalo da odradi stvari?

Link to comment
Jebemu, obrisao sam sve što nosi ime "google" i "chrome". Kako se zovu direktorijumi?
Imam nemački windows, da ti konkrento pejstujem path, ne bih ti mnogo pomogao.evo, kucam napamet:<user dir>\local settings\application data\GoogleUnutar njega je chrome, ali ja bih taj kompletan google dir ubio.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...