Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Svejedno, sad ti je to sve isti kurac.
+1. Pre 2-3 god. uzeh nov WD 500GB disk i riknuo je za ravno 11 meseci. A Quantum 8.4GB iz 99.te šljaka i dan danas  :lol:Redovan bekap za miran san, a diskovi nek' crkavaju ako im nije do rada  ;)
Link to comment
Meni se to desilo bar 2 puta(inace sms sa tim sadrzajem stize od Google-a kada zaboravite sifru za gmail, pa pokrenete postupak promene)takodje mi se jednom desilo da u gmail-u pise dole da sam na nalogu sa joj jedne IP adrese u isto vreme (sto nisam bio ja)od tada svakih par dana menjam sifru, jer ne znam sta bih bolje preuzeo :(edit.sad sam proveriobroj sa kojeg mi je stigla poruka od Google-a(kada sam sada stvarno pokusao da promenim sifru) je+447797990997
Ako ukucas taj broj u google, dobices neke sajtove tipa "whocallsme.com" gde se ljudi zale da takodje primaju SMS poruke sa tog broja... Tako da to je neki fishing 100%.
Link to comment

Zašto mi Firefox iz čista mira prikazuje low bandwidth verzije sajtova? U chromeu se ovo ne dešava, barem ne sada. Ne vidim ništa u Firefoxovim options što ima veze sa ovim.I u tabu, umesto šabanske ikonice, je onaj kružić što se vrti kao da Firefox još uvek nije završio loadovanje sajta. Ne znam da li to ima neke veze, ali pojavilo se u isto vreme. Možda ima pošto prvo treba da se završi load da bi prešao na advanced features. A ni skript ne radi.

Edited by anantaram
Link to comment
Ako ukucas taj broj u google, dobices neke sajtove tipa "whocallsme.com" gde se ljudi zale da takodje primaju SMS poruke sa tog broja... Tako da to je neki fishing 100%.
to je googlov broj sa koga salje smsove. ako korisnik ukljuci dodatni security da ti uz sifru treba pin od sest cifara koji se generise za svaki novi racunar koji koristis, sa tog broja stize. takodje, ako si zaboravio sifru i pokrenuo postupak, a taj si broj naveo u account settings, na taj broj ce ti stici sms, upravo da bi bili sigurni da si to zaista ti.
Link to comment

samo sam otišla u inbox i tamo su :unsure: alternativno, klikni na nečije ime u čat listi, i onda klikni na zaokruženo dugmence sa slike, pored dugmeta za zatvaranje čata71123-65201111511pm.jpgkada staviš miša na to dugme pojavi se natpis go to conversation.

Link to comment
Pitanjce u vezi Chrome-a, navikao sam se i ne vraca mi se na FF al'...prilikom listanja foruma uglavnom mi otvara samo pola slika po stranici, reload nekada pomogne al uglavnom ne, jel to do Chrome-a kao takvog il' postoji neko setovanje za koje ja ne znam :unsure: , na FF otvara sve slike iz prve....
reload...
Link to comment
Treba da kupim kabl da povezem komp i LCD tv. Jel mogu da kupim DVI to HDMI kabl posto cu zvuk da teram preko pojacala?
Što da ne?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...