Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ma ne da ih saranjuje, nego da ih blagoslovi. Ako već ljudi osveštavaju kola, kombajne i sl, što popa ne bi i tebi mogao pomoći?IMG_2359.JPG

Link to comment
Ma ne da ih saranjuje, nego da ih blagoslovi. Ako već ljudi osveštavaju kola, kombajne i sl, što popa ne bi i tebi mogao pomoći?IMG_2359.JPG
:D A bilo bi zanimljivo otići im u firmu sa popom sa spikom "opustite se, sad ćemo sve da sredimo", pop očita oče naš , malo poprska vodicom i sve lepo proradi. Kad sam već ovde, pitanjce jedno još: Imam 2 modula od 1gb ddr2 na 800mhz i jedan na 677 mhz sam ubacio danas.Sve radi ok, osim što vidim da ne pokreće memoriju u dual chanel modu već u memory flex modu.Šta to konkretno znači? Neko mi reče da mi je oborena frekvencija memorije sa tim jednim na 667, ukratko, da ga ostavim ili vadim? Deluje mi da sve radi brže :)Ortak me istripovao da taj 1 modul šatro spušta frekvenciju i usporava sve, samo to mi baš ne pije vodu.
Link to comment

kako se otarasiti autorun.inf virusa? pojavljuje se na USB-u, izbrise se u safe modu, ali se posle ponovo pojavi. mora da se ocisti sa kompa ali ne znam kako.

Link to comment

To je samo način na koji se virus širi. Trebaš očistiti od virusa komp. Ostavi uboden flešić i skini nešto dobro, malverbajts, drweb, combofix, ili neki od mnogih, mnogih drugih dobrih a ovde preporučenih programa (gledao sam Policijsku Akademiju)...Kako flex kaže, ako imaš u dva slota memoriju različitih veličina može da radi 512 iz jednog i pola od 1gb od drugog u dual čenl a ostalo kao obično.Dvokanalno je bolje, mada radi samo kada su memorije iste veličine u odgovarajuća dva ili četiri slota. Znači, tri memorije, flex, dve memorije u duplom kanalu :) a jedna ovako, visi, nema para. Naravno da radi primetno brže kada ima giga rama više :D . Što se tiče frekfencija, to zavisi od ploče ali ranije je važilo da, ako je tako ustrojen bios svi rade na frekfenciji najniže, pogledaj podešavanja u biosu, može se desiti da 667 radi na 800...

Link to comment

Zeza me skajp. Win 7 koristim. I cim ga startujem, ukucam user i pass, pise Skype stopped working i ugasi ga. Reinstalirao sam ga i opet isto. Obrisao sam ga i opet instalirao i opet isto. A i skype.com zeza, nece da otvori...Sta da radim?

Link to comment
Zeza me skajp. Win 7 koristim. I cim ga startujem, ukucam user i pass, pise Skype stopped working i ugasi ga. Reinstalirao sam ga i opet isto. Obrisao sam ga i opet instalirao i opet isto. A i skype.com zeza, nece da otvori...Sta da radim?
isto, ubija mi skajp vec 2 sata. instalirala novi, sve ne verujuci. ali mislim da i oni tamo 'na terenu' imaju neki problem, jer vishe ne moze da se daunlouduje kod njih, nego negde bochno. ista slika, kao da ce da se loguje i onda se samoubije.
Link to comment

Dodjoh do net centra koji je blizu mene i ovdje radi normalno. Moglo je vala obrnuto... :)A gasi aplikaciju i javlja neku gresku pa sam zato mislio da je do mene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...