Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nije poenta u brazeru, nego najčešće u flešu. Ako je kilavo urađen ili baš zahtevan, može da odnese poprilično cpu vreme. Uzmi neki ad blocker koji će posakrivati fleševe, pa vidi kakva je razlika.Edit: novije verzije fleš ridera bi trebalo grafički intenzivne stvari da prebace na gpu, ali ako imaš grafiku integrisanu u procesoru, dođe ti faktički na isto. Neke video funkcije bi trebalo da lagodnije odradi od cpu-a (čak i ako je integrisan), ali ako sadržaj fleša ne spada u taj domen, mož' da bude šamar.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Nemam nikakvih tehnickih prepreka za instalaciju drugih brauzera, radi se o cistom licnom izboru i preferencijama™. Mozila je troma strvna kojoj treba tri sata samo da se otvori, a Chrome mi je ok, ali nema nista specijalno zbog cega bi mi vise odgovarao od IE8. Opet, verovatno je to stvar navike u nacinu surfovanja i mojih potreba i zahteva/zelja. Graficka mi je odvojena od procesora (GF9800).

Link to comment

Kada sam rekao "neki drugi brauzer" nisam mislio na Mozilu :lol: Pa zar nije najjednostavnije da instaliraš bilo šta, Chrome, Operu itd i da vidiš da li će broj obrtaja i temperatura da se povećavaju kada budeš bio na Gtalku?

Link to comment
Nakon instalacije SP1, dobio sam poruku da imam jos 30 dana da aktiviram Windows. Posto nisam mogao drugacije da resim problem sa svojim legalno kupljenim Windowsom, morao sam da uklonim WAT Uklanjanje i onda resim problem Windows Loaderom.
Standardni problem sa SP1. Može da se reši na tvoj način, a može i ponovnim startovanjem WAT Ukljanača. Edited by Anonymous
Link to comment

koji je najbolji imejl klijent? hoću reći, preporučite mi neki dobar a ne mnogo zahtevan.much obliged :)

Edited by funk soul sister
Link to comment

Mislim da bi Thunderbird mogao da ti odradi posao više nego dobro. Ja sa dotičnim nemam nikakvih problema, a nije baš nešto zahtevan ni glomazan.

Link to comment
Mislim da bi Thunderbird mogao da ti odradi posao više nego dobro. Ja sa dotičnim nemam nikakvih problema, a nije baš nešto zahtevan ni glomazan.
+1 za Thuderbird.lako se koristi, možeš u njega da ubaciš sve email adrese koje koristiš.
Link to comment

upravo sam ga instalirala. sve je na ćirilici :isuse: meni je to ko da je na kineskom. jel zna neko kako se menja jezik? piše da treba da skinem ingliš lengvidž pek, i da ga instaliram u tandrbrdovom adons prozoru. kako se dođavola prevodi add-ons na srpski? :cry:edit: zaboravite na ovo, upravo skidam englesku verziju. lakše je deinstalirati staru i instalirati novu varijantu nego promeniti buđavi jezik.

Edited by funk soul sister
Link to comment
upravo sam ga instalirala. sve je na ćirilici :isuse: meni je to ko da je na kineskom. jel zna neko kako se menja jezik? piše da treba da skinem ingliš lengvidž pek, i da ga instaliram u tandrbrdovom adons prozoru. kako se dođavola prevodi add-ons na srpski? :cry:edit: zaboravite na ovo, upravo skidam englesku verziju. lakše je deinstalirati staru i instalirati novu varijantu nego promeniti buđavi jezik.
Ризистнз из фјутајл, изнит?
Link to comment
koji je najbolji imejl klijent? hoću reći, preporučite mi neki dobar a ne mnogo zahtevan.much obliged :)
Nijedan. Zastarelo, služe da skupljaju džank. Edited by Anonymous
Link to comment

koristi kada hotmejl naprasno odluči da je moj nalog spamerski pa ga blokira, bez šanse da ikako povratim sve kontakte i poruke, pa izgubim 10 godina virtuelne istorije. <_< pa hoću da se naučim na svojim greškama. ne planiram da ga koristim aktivno, samo kao bekap.edit: @rasejaniono je brate mili nakaradno. šta znači 'овдашње', 'језичак', 'поставке'?naš jezik se ne razvija dovoljno brzo da isprati razvoj tehnologije, i svaki pokušaj kroćenja prirodne tendencije pozajmljivanja završi se tako što govornici ne razumeju sopstveni jezik.

Edited by funk soul sister
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...