Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Desni klik na Computer->Manage->Storage->Disk Management, pa vidi da li ih ima tu, ako ih ima a nemaju slovo, desni klik na drajv pa Change Drive Letter And Paths.

Link to comment

Probaj da u device manageru deinstaliraš te uređaje pored kojih je žuti trougao, pa da preko menija Action->Scan for hardware changes nateraš Windows da ponovo instalira drajvere.E da, preporučujem da pre toga unmountuješ i deinstaliraš taj MagicISO, čisto da se sistem zbog nečega (loše napisan drajver?) ne zbuni, kada rešiš pitanje fizičkog drajva, posle ponovo instaliraj MagicISO.

Link to comment

Odradio sam i to, kaze device driver software was not successfully installed.edit: reseno, skinuo sam nesto sto se zove Mats_Run.dvd.exe, za 2 minuta je dijagnostikovalo problem, skinulo to sto treba i sredilo stvar. Hvala Gotivac u svakom slucaju :)

Edited by Lord Stef
Link to comment

U zadnje vreme mi strim non stop secka, ne mogu normalno da odgledam nijedan klip sa jutjuba ili stagod vec. Probao sam da instaliram stariju verziju flash playera, ali opet isto. Inace, koristim google chrome i firefox 4 uporedo, internet mi je ADSL 1,5 MB i do pre 20 dana mi je radilo sve normalno, gledao sam tekme bez problema. Nema virusa, proverio sam nekoliko puta. Ima neko ideju?

Link to comment
A kad skidas nesto (tipa sa rapidsharea) kako ti se ponasa brzina skidanja™?
Normalno, 150-170 k/s, ucitavanje strana je takodje bez problema, u flash player-u je problem, prilicno sam siguran, samo ne znam kakav
Link to comment
Mislim da to ima veze sa DNS serverima i preporučujem namebenchIzvrti se i stave se preporučeni DNS-ovi (ili neka kombinacija, proba se), ume značajno da pomogne strimu...
Probacu, zahvaljujem
Link to comment
Ja bih očistio Flash cache da sam na tvom mestu. Ako i to ne uspe, onda je red da malo proveriš sam računar, tj kako funkcioniše CPU i memorija, kako ti radi ventilator, itd.
Dosta bolje izgleda sad, izgleda je resen problem. Hvala smile.gif
Link to comment

Vratih se sa puta da vidim da mi je neko updatovao Mozzilu pa sada imam sjajni novi feature da mi vise ne funkcionise google search u adress baru, a cak i kada podesim to preko about:config ponovo se vrati na staro kada zatvorim poslednji prozor. Umesto searcha mi izbacuje samo ovo jar:file:///C:/Program Files (x86)/Mozilla Firefox/omni.jar!/chrome/en-US/locale/browser-region/region.propertiesJel zna neko kako da se vratim na staru verziju ili bar kako da podesim pretrazivac?

Link to comment
Vratih se sa puta da vidim da mi je neko updatovao Mozzilu pa sada imam sjajni novi feature da mi vise ne funkcionise google search u adress baru, a cak i kada podesim to preko about:config ponovo se vrati na staro kada zatvorim poslednji prozor. Umesto searcha mi izbacuje samo ovo jar:file:///C:/Program Files (x86)/Mozilla Firefox/omni.jar!/chrome/en-US/locale/browser-region/region.propertiesJel zna neko kako da se vratim na staru verziju ili bar kako da podesim pretrazivac?
about:config, pa onda nađi "keyword.URL" i tu unesi vrednost:
http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=

Link to comment
about:config, pa onda nađi "keyword.URL" i tu unesi vrednost:
http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=

To funkcionise samo ako ga svaki put kada upalim browser izmenim. Cim ga ugasim odmah se vrati na
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...