Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Je l' šljakaju mailovi neobee.net? Poslao jedan sinoć posle nekoliko meseci, ali mi se vraća poruka "it was rejected by the recipient domain".
Šljakaju, bar meni. Upravo sam poslao probu sa Gmail-a samom sebi.edit:@Gli:Probaj još neki program, meni se dešavalo da tek iz treće uspem. Opet, uvek ostaje mogućnost da je HD sjeban, ali ipak treba probati. Edited by Anonymous
Link to comment

Ma ne bre, snasao sam se za to sto sam hteo ali nema nikakvih iks iks iks slika sad.gif Hard disk sljaka ko nov, evo sad cu da reinstaliram sistem i sve po redu.

Link to comment

Komp mi se danas ugasio sam od sebe nekoliko puta. Pokušam da ga uključim na dugme, neće, al kad ga isključim iz struje pa ponovo uključim u struju upali se sam od sebe. Napajanje menjao pre 3 meseca u Acerovom servisu u Holandiji, jer je komp još bio pod garancijom, tako da ne verujem da je ono ponovo riknulo. Neke ideje šta bi moglo biti?

Link to comment

Jel moze neko da mi kaze kako se podesava velicina fonta u jebenom VLC plejeru? Jel im toliko bilo tesko da stave tu opciju na neko vidljivo i logicno mesto?Nadjoh nekako. Stvarno su sampioni sto se tice toga.

Edited by Moća
Link to comment

A kako da podesim da mi izlaze nasa slova? Nema central european a kad stavim eastern onda umesto nasih slova izlazi kvadrat.

Link to comment
Je l' šljakaju mailovi neobee.net? Poslao jedan sinoć posle nekoliko meseci, ali mi se vraća poruka "it was rejected by the recipient domain".
Video sam da neki FB frendovi na visokom mestu spominju da je bilo nekih problema u Orionu, ali su otklonjeni. Izgleda da je zezalo i za sezampro.rs adrese. Posto sad to radi, onda nije ni bitno. :)
Link to comment
Komp mi se danas ugasio sam od sebe nekoliko puta. Pokušam da ga uključim na dugme, neće, al kad ga isključim iz struje pa ponovo uključim u struju upali se sam od sebe. Napajanje menjao pre 3 meseca u Acerovom servisu u Holandiji, jer je komp još bio pod garancijom, tako da ne verujem da je ono ponovo riknulo. Neke ideje šta bi moglo biti?
Najjednostavnije je, ako imaš opciju, da od nekog pozajmiš napajanje i probaš sa njim.
Link to comment
Komp mi se danas ugasio sam od sebe nekoliko puta. Pokušam da ga uključim na dugme, neće, al kad ga isključim iz struje pa ponovo uključim u struju upali se sam od sebe. Napajanje menjao pre 3 meseca u Acerovom servisu u Holandiji, jer je komp još bio pod garancijom, tako da ne verujem da je ono ponovo riknulo. Neke ideje šta bi moglo biti?
Da li ti radi fen za procesor? Ako se to zaglavilo, onda bi to objasnilo to sto se dogadja. (Ne znam koliko znas, ali procesor je ono obicno na centru maticne ploce sto iznad sebe ima jednu masivnu budzu od teskog lima na cemu se nalazi ventilator, od kojeg dve male zicice (za napajanje) vode na maticnu plocu). Kad je kompjuktor ukljucen, to mora da se vrti, taj fen. Ako se ne vrti, onda se procesor zagreje na kusur stepeni i u zelji da si spase zivot, iskljuci ceo komp... proveri ti to.
Link to comment
Komp mi se danas ugasio sam od sebe nekoliko puta. Pokušam da ga uključim na dugme, neće, al kad ga isključim iz struje pa ponovo uključim u struju upali se sam od sebe. Napajanje menjao pre 3 meseca u Acerovom servisu u Holandiji, jer je komp još bio pod garancijom, tako da ne verujem da je ono ponovo riknulo. Neke ideje šta bi moglo biti?
1) лоше дугме (имао сам случај... и сад ми из машине вири жица са прекидачем на крају, мазнута са неке старе кутије)2) можда се процесор греје и ово му је заштита, или се сензор нешто збуњује. Кад бутираш, уђи у сетап, данашње машине би требало тамо негде да имају и стање по напонима и температурама, па види колико је; прати неко време.3) најмање вероватно, да нешто треба да се продува и прочисти, јер за 3 месеца не може толико да накупи прљавштине у напајању.
Link to comment

poslednjih par nedelja mi se dešava sledeće - povremeno, jednom dnevno (recimo) mi se wireless router Siemens Gigaset SE361 isključi, ali izgleda kao da normalno radi. Sve lampice sijaju, samo mreža odjednom nestane. Kada ga uključim i isključim iz struje, onda ponovo proradi.Šta bi moglo biti ?

Link to comment

Opet ja.Nestala su mi oba cd drajva iz My Computer-a, i pravi (DVD drive) i onaj virtuelni, MagicISO. Mislio sam da je zbog nekog apdejta sistema, pa sam isao na System Restore, al' kita. Windows 7 je u pitanju, ako je bitno. Sta bi moglo da bude?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...