Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ma imam i zvucnike, ali sam ranije uspesno saltao sa zvucnika na sluske, nije bilo nikakvih problema. Kameru nemam. Vrsljao sam po svim mogucim podesavanjima, bez uspeha, ne radi mic ni u jednom programu.

Link to comment
Ma imam i zvucnike, ali sam ranije uspesno saltao sa zvucnika na sluske, nije bilo nikakvih problema. Kameru nemam. Vrsljao sam po svim mogucim podesavanjima, bez uspeha, ne radi mic ni u jednom programu.
Исти проблем, с тим што је то раније радило, и онда престало, па опет прорадило, па престало, и сад ни мукајет.Дакле, Њ2003Р2, стара Лоџитекова камерица из 2003 на УСБ, и у њој микрофон, а у картицу убоден микрофон (преко разводника, на ком су и слушке и звучници, дакле машина не зна које је убодено).Ни Скајп ни Одесити не чују тај микрофон. Нашао сам и ПинкИн и додао га у уређаје, дао му и микрофон буст, и опет ништа. УСБ микрофон ради, овај јок.Мање више сам дигао руке, јер ми и није толико битно као пре. Док сам био тамо(рж), били смо близу морнаричке базе, па су сваки час прелетали они Ф117а и после (још гласнији) Ф17 или како се већ зову, а тај микрофон на камери је омнидирекциони, са килавом карактеристиком и то је на скајпу звучало као да ми пролећу кроз кухињу. Тад ме је овај на слушалицама спасао. Машина је остала иста, осим што сам са ИхПеа прешао на 2003, дакле преинсталисао све.пјафрж: :isuse: ... нисам имао контакт на микрофону. Пробао са другим, ради. Edited by расејан
Link to comment

Da li se svi zvučnici/mikrofoni/slušalice vide u windowsu? Pokušaj da ga istestiraš sa ovimhttp://www.kongregate.com/games/joojoo/microphone-testIdealno bi bilo testirati ga sa nekim dos programom (pod dosbox-om) da vidimo radi li uopšte. Ja sam prestao da pazarim bilo šta skuplje od hiljadu dinara jer je vek trajanja isti. @delija67To nećeš naći, mnogo je mator model. Za utehu, ja koristim hp-ov scanjet 2300c koji je skoro slično godište, sa originalnim drajverima pod sedmicom bez problema. Skener ti uopšte ne radi, win 7 neće da prihvati drajvere ili nešto treće? Drajvera za xp i dalje ima. Izguglaš portabl verziju fotošopa i tebalo bi da šljaka bez problema.

Link to comment

Kako da se "prevazidje" problem na youtube-tu kada vam se pojavi poruka "ovaj video nije namenjen za prikazivanje u tvojoj zemlji"?

Link to comment

Možda preko proksija, a?MS Outlook 2010:Kako na računaru imam sačuvanu kompletnu mail korespodenciju od 2006 do danas, a sve raspoređeno u 90-tak foldera imam sledeći problem:Našao sam jedan mail, pa related messages (dobijem spisak mailova po jednoj temi (Conversation)).Kako da otvorim /lociram folder (ne nalaze se sve poruke u istom) u kojem se nalazi neka od tih poruka (random)?

Link to comment
Kako da se "prevazidje" problem na youtube-tu kada vam se pojavi poruka "ovaj video nije namenjen za prikazivanje u tvojoj zemlji"?
Selidbom na zapad?
Link to comment
Možda preko proksija, a?
hmmmto nesto kao ninjacloak ili ...posto, preko hide my ass.com nece; tj. prikazuje istu poruku
Selidbom na zapad?
uBosnu?:nemasanse:
Link to comment

Jel postoji neki dobar program koji vraca particije u zivot (bez previse cimanja) ? Upravo sam ih se naskidao 5-6 komada, sve neki partition recovery ovo ono, ali ne znam od kojeg da krenem. Dakle, treba da odradim reinstalaciju jer se prethodni sistem raspao ali mi je receno da ipak pokusam da sacuvam podatke ako je moguce... Ja juce spojio disk kod mene, on proradio na par sekundi i onda prva particija nestala tj. sistem je vidi ali ne moze joj se pristupiti nego postoji samo opcija formatiranja.

Ne bi' se ja uopste cimao i odradio bi' momentalno jedan dobar low level format, nego je u pitanju starija zenska osoba pa se sve nesto nadam da cu naci neke blago-erotske slike... pomagajte brzo, danas treba da sredim sve to a vreme neumitno tece :cry:

Link to comment
Gde da nadjem driver za skener mustek 1200 ub plus za win7?
Mustek je objavio da taj skener nije kompatibilan sa Win7.Mnogo ljudi je resilo problem tako što su instalirali drajvere za Vistu (32 ili 64 šta već imaš). Kažu da drajveri za Vistu rade i na 7-ici.A probaj i ovo rešenje:If there no driver for you- Download Mustek XP driver for your scanner at mustek.com- Run it.- Pay attention to the path, where it extracts installation files.- Close installation, when it asks you about language- Navigate to that temp path- Copy WinXp folder to safe place Installation of your Mustek Scanner driver on Windows Vista or Windows 7 - Plug your scanner- Click "Run"- type "Device Manager" in search box- Run it, right click on "USB Scanner", click on "Update Driver Software" button- Click on "Browse my computer for driver software"- Select WinXp folder from your safe place and press "Next"- Drivers are succesfully installed Edited by Tresko
Link to comment
Jel postoji neki dobar program koji vraca particije u zivot (bez previse cimanja) ? Upravo sam ih se naskidao 5-6 komada, sve neki partition recovery ovo ono, ali ne znam od kojeg da krenem. Dakle, treba da odradim reinstalaciju jer se prethodni sistem raspao ali mi je receno da ipak pokusam da sacuvam podatke ako je moguce... Ja juce spojio disk kod mene, on proradio na par sekundi i onda prva particija nestala tj. sistem je vidi ali ne moze joj se pristupiti nego postoji samo opcija formatiranja.

Ne bi' se ja uopste cimao i odradio bi' momentalno jedan dobar low level format, nego je u pitanju starija zenska osoba pa se sve nesto nadam da cu naci neke blago-erotske slike... pomagajte brzo, danas treba da sredim sve to a vreme neumitno tece :cry:

Ja sam uspevao da vratim particiju sa R-studio (mada sam siguran da ima i boljih alata). Neće ti napraviti nikakvu štetu, ali će skeniranje diska oho-ho potrajati.
Link to comment

Je l' šljakaju mailovi neobee.net? Poslao jedan sinoć posle nekoliko meseci, ali mi se vraća poruka "it was rejected by the recipient domain".

Link to comment
Jel postoji neki dobar program koji vraca particije u zivot (bez previse cimanja) ? Upravo sam ih se naskidao 5-6 komada, sve neki partition recovery ovo ono, ali ne znam od kojeg da krenem. Dakle, treba da odradim reinstalaciju jer se prethodni sistem raspao ali mi je receno da ipak pokusam da sacuvam podatke ako je moguce... Ja juce spojio disk kod mene, on proradio na par sekundi i onda prva particija nestala tj. sistem je vidi ali ne moze joj se pristupiti nego postoji samo opcija formatiranja.

Ne bi' se ja uopste cimao i odradio bi' momentalno jedan dobar low level format, nego je u pitanju starija zenska osoba pa se sve nesto nadam da cu naci neke blago-erotske slike... pomagajte brzo, danas treba da sredim sve to a vreme neumitno tece :cry:

Mozda bi ti i pomogli, ali pod uslovom da nesto od blagodeti podelis i sa nama... cool.gif
Link to comment
Je l' šljakaju mailovi neobee.net? Poslao jedan sinoć posle nekoliko meseci, ali mi se vraća poruka "it was rejected by the recipient domain".
Zar to sad nije orion?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...