Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Bio sam nekako siguran da će taj tvoj crv (self repicated) nekako preživeti jučerašnji tretman. Skini i startuj Combofix, možda on pomogne.

Link to comment
za svoj racunar\lap-top ovo je idealno resenjebarem za mene,kada stavis tudji usb u svoj racunar - panda mu ubacuju neki ini fajl koji mu sprecava da bilo sta sa tog usb-a radi po tvom racunaru!
Hm, pa ne radi baš tako.Ako na USB-u već postoji virus, vakcinacija (možda?) neće pomoći. Ta vakcina je zapravo snimanje "neizbrisivog" autorun.inf fajla, koji sprečava da virus upiše svoj autorun.inf i tako se replicira na sledeći računar. Ako je "virulentni" autorun.inf već upisan na fleš, on će inficirati računar u momentu u kome je fleš uboden u računar.Dobra je fora sve fleševe formatirati pa vakcinisati. Na taj način se sprečava da virus koji se na zaraženom računaru iskopira na fleš bude automatski pokrenut (iskopiran) na sledeći računar u koji se ubode.
Link to comment

Ima neko iskustva sa PSR Viewer-om?U poslednje vreme mi se sve češće dešava da pukne komp nakon što pokušam da pokrenem program da bih mogao da vidim dokument.

Link to comment

Treba mi pomoc. Ne mogu nikako da nadjem jedan stari program koji se mislim zvao Football Stats. Secam se da si mogao da upisujes igrace svakom timu ( npr. Dejan Stankovic i izaberes "sredina") kod upisivanja rezultata mogao si tacno da upises ko je postigao gol i u kom minutu, isto vazi i za kartone. Ne secam se tacno svih opcija, ali bila je half time tabela, pa izaberes neki par i program predlozi 1,X,2 i jos dosta zanimljivih stvari. NIsam siguran, ali mislim da je ikonica bila kao logo France '98------>france98logo.gif

Edited by Zico
Link to comment

Treba mi odgovor HITNo, u tipa narednih par minuta :)U Office Enterprajzu, kako da podesim da strane broji od treće? Page numbering, dole što izlazi.

Link to comment

verovatno si rešio, ali evo iz word help-aStart numbering on a different pageTo start numbering on a different page, instead of on the first page of the document, you need to add a section break before the page where you want to begin numbering.1.Click at the beginning of the page where you want to begin numbering.You can press HOME to make sure that you're at the start of the page.2.On the Page Layout tab, in the Page Setup group, click Breaks. 3.Under Section Breaks, click Next Page.4.Double-click in the header area or the footer area (near the top of the page or near the bottom of the page).This opens the Header & Footer Tools tab.5.On the Header & Footer Tools, in the Navigation group, click Link to Previous to turn it off.6.Follow the instructions for adding a page number or for adding a header and footer with a page number.7.To start numbering with 1, click Page Number in the Header & Footer group, then click Format Page Numbers, and then click Start at and enter 1.8.To return to the body of your document, click Close Header and Footer on the Design tab (under Header & Footer Tools).

Link to comment
šta da korisitm mesto itunes-a?treba mi sinhro sa ipodom, skidanje podcasta i player u jednom
i meni. samo sinhro sa ipodom.
Link to comment
šta da korisitm mesto itunes-a?treba mi sinhro sa ipodom, skidanje podcasta i player u jednom
Ja sam koristio WinAMP. Radio je posao (i jos radi na racunaru na poslu) sto se tice prebacivanja pesama i sl. Sto se podcasta tice, ne znam, nisam se mnogo petljao s time, ali koliko vidim po opcijama u menijima, trebalo bi da moze. Prepoznaje iPod, verovatno i niz drugih uredjaja, otvoris onaj WinAMP library i sve ce ti se samo kasti.
Link to comment

Media monkey nije loš za podkastove, a pošto nemam ipod, ne znam kako šljaka sa njim, mada u programu ima opcije za sinhronizaciju sa njim

Link to comment
Problem, sluske. Sve je radilo kako treba, od kad sam presao na windows 7 mikrofon ne radi. Sta mi je ciniti?
elti možda line in skuširan, kako obično po defaultu je?
Link to comment

Imaš li i zvučnike? Ja sam imao problem sa skajpom gde moraš da mu ručno nacrtaš koji mikrofon i zvučnike da koristi, ne haje za sistemske postavke. Ako imaš mikrofon i na slušalicama i na kameri to je još jedan nivo zapetljancije. Daj još podataka pa da vidimo ko zabušava. Radi li u narratoru ili nečem sličnom?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...