Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Mozemo naravno, ko zna kakvih sranja ima u onim kojekakvim reklamnim banerima po sajtovima za potoke.Na nekim kladionicarskim sajtovima su se prije par mjeseci pojavili virusi koji su se nalazili u banerima kladionica.@ pejsdža postoji opcija "Show hidden files and folders" ali mi je to vec ukljuceno. U doticnom folderu imam samo All Users, Default user (hidden) i user folder, opet ni u jednom od njih ne nalazim Temporary internet files :mellow:Preinstalisao bih to za zvucnu kad bih znao kako. Glup sam za te instalacije i popravke pa mi se mora nacrtati sve.Upravo sam skinuo malwarebytes i skenirao sistem, nije nasao nista ozbiljno.

Link to comment

Da li koristiš IE? Probaj da obrišeš kukije i ostale gluposti iz Browser History.Trebalo bi da isključiš i 'Hide protected system files', možda će se taj folder u tom slučaju pojaviti, nemam XP da bi to sad proverio.

Link to comment

Zahvaljujem.A imas li ideju sta bi ono prvo moglo da bude? Ili je povezano jedno s drugim? Evo sad mi radi zvuk normalno, gledam potok ali opet Mixer ne radi.

Link to comment
Zahvaljujem.A imas li ideju sta bi ono prvo moglo da bude? Ili je povezano jedno s drugim? Evo sad mi radi zvuk normalno, gledam potok™ ali opet Mixer ne radi.
Pretpostavljam da može da bude povezano. Prati šta se dalje dešava, možda se taj WORM/Rbot.Gen2.worm još negde uvalio. Što se audio miksera tiče probaj ovo:
Hi. I had the same problem and found the answer elsewhere. What you have to do is start the Windows Audio Service. For some reason it gets stopped. Here's what the post said:Go to Start --> Run, and type in services.msc.A window will pop up with a list of services. Scroll down to Windows Audio. Right-click and click on Properties.Make sure that "Startup type" is set to automatic. Also, make sure, under "Service status," start is selected. Hope this helps! Good luck.
Link to comment
Odradilo je posao za sad. Inace je Automatic bilo ukljuceno.U task manageru imam jedno 8 komada ovog svchost.exe :blink:
Тај ти је домаћин, има и сервиЗ. Тј тај се покреће када деелел треба да трчи као сервис (односно невидљиво). Он даје као идентитет том деелелу, који иначе не би могао сам да се стартује.
Link to comment

Sezona virusa se nastavlja. Mog kolegu napao CleanDisk virus, ponasa se isto kao ovaj moj od prosle nedelje...Dizanje novog sistema je jedino resenje. Strasno. Jedino mi nije jasno da li te viruse iskljucivo hvatamo na netu ili je jednako opasan i USB??? Majke mi, bojim se vise stavljati usb u komp, cak i svoj.

Link to comment

za svoj racunar\lap-top ovo je idealno resenjebarem za mene,kada stavis tudji usb u svoj racunar - panda mu ubacuju neki ini fajl koji mu sprecava da bilo sta sa tog usb-a radi po tvom racunaru!

Link to comment

Meni danas opet iskocio onaj "Error" sa prve 3 slike koje sam okacio, direktno je povezan sa mixerom koji sam vratio prateci Anonimusovo posljednje uputstvo. Samo se jednom desilo za razliku od prethodnih dana kad se ponavljalo.Virusa nema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...