Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

dada, kontam.pa jesi probao postupak sa ovog linka?http://www.2-viruses.com/remove-win-7vistaxp-anti-virusantispywaretotal-securityinternet-securityhome-security-security-2011

Link to comment

probaj svakako posto je za dz, al nesto sam skeptican u pogledu SD. probaj svakako i sa nekim ljudskim antivirusom, skini taj legalni avast, apdejtuj i skeniraj. ili avg. ako ne uspe, imas ove nacine opisane za rucno uklanjanje. ne izgledaju preterano gadno.na kraju ti uvek ostaje da ubijes vistu (koja je sama po sebi virus) i metes 7 ko covek :)

Link to comment

[random].exeSome of them are 3-letter ones, but there might be some named longer. jebiga, bas su definisali...a nista, probaj kad instaliras i apdejtujes avasta da ubijes sve procese sa imenima od randomli slova, pa da odradis sken, pa da vidis. a svakako kontam da je najbrze instalirati novi win.

Link to comment
reinstaliraj windows i dovidjenja.
To bi bilo ok kad bih imao disk, a ja sam kao dobio legalnu verziju Viste prilikom kupovine laptopa, pre godinu i po, a sad se mogu slikati.
Link to comment
A sta se sve podrazumeva pod random slovima? Taj deo mi nije jasan bas. Bojim se da se ne resim neceg pogresnog.
iskren da budem, pojma nemam tacno. valjda sve ono sto ti se cini da je generisano od strane virusa, tojest da ne lici na pravo ime nekog procesa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...