Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Uspeo sam disablovati Windows defender, ali problem jos uvek nije resen. Kad ga ponovo pokrenem uvek mi pravi sranje za firefoxom ili bilo kojim drugim browserom, pa ga moram deinstalirati, pa ponovo instalirati da bi mogao sa cim da odem na net. Mislim da nije preterano strasno, odnecu ga sutra kod strucnjaka...

Link to comment

Ovde je, da budem tacan, u pitanju Vista home security-neregistrovana verzija. Na taskbaru se pojavljuje sareni uzvicnik.Imam opciju da ga hajdujem sa task bara, ali to nece resiti problem. Sistem mi inace ok funkcionise, u globalu, nije usporio.

Edited by Rick.James
Link to comment

ok, mozda lupam, posto sam imao uzvicnik problem sa XP, bas tako se manifestovao.probaj da ukucas tekstic koji ti izbaci u gugl, bas da vidimo sta ce izbaciti.

Link to comment
ok, mozda lupam, posto sam imao uzvicnik problem sa XP, bas tako se manifestovao.probaj da ukucas tekstic koji ti izbaci u gugl, bas da vidimo sta ce izbaciti.
Nisam te razumeo...? Koji tekstic?
Link to comment

Zasto mi se desava da kada otvorim neku stranicu na forumu ne ucita sliku? U poslednje vreme sve cesce. Kada kliknem na view image izbaci mi Forbbiden a kada isti link prekopiram u novi tab otvori sliku bez problema i posle je ima i na forumu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...