Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Aviru ili MSE. Comodo IS ako si napredniji juzr.
napredniji u smislu da nesto prckam sam, jok :Dradi li ista ova free avira ili da se isprsim za koji ojro?
Link to comment
jebe me avast na oba kompa kod kuce :(prijavljuje trojanca i blokira pristup raznim sajtovima. videh rodzer savetuje da se odjebe avast, sta da se stavi umesto njega?
I drug iz Podgorice mi se zalio na ovo prije 2 sata...
Link to comment
jebe me avast na oba kompa kod kuce :(prijavljuje trojanca i blokira pristup raznim sajtovima. videh rodzer savetuje da se odjebe avast, sta da se stavi umesto njega?
Mislim da te ne jebe avast, nego da si zapatio neki malware zbog koga sam ja pre 5 dana reinstalirao Windows (doduše, bilo mu je vreme za reinstalaciju i prelazak na 64bitnu verziju).Reci mi, da li ti avast prijavljuje blokiranje iste IP adrese kad god učitaš novu stranu u browseru?Dobro je što avast blokira, teško da tako može da ti napravi štetu ali imaš neko đubre tako dobro zavučeno da sam ja nakon 2 sata odustao od traženja i lupio format C:
Link to comment

U principu, ako si juzr rizičnog ponašanja™, ne isplati se ispršavati jer ćeš zglajzati kad-tad. Stavi FreeAviru, sasvim je solidna (ne znam jel ima još onaj dosadni nag screen kpod updatea), MSE je isto dobar, vjerojatno ima sposobniji modul za preventivnu zašitu od Avire.Ako se pokraj njih zapatiš, onda nek idu smaknuća i uskrsnuća..

Link to comment
U principu, ako si juzr rizičnog ponašanja™, ne isplati se ispršavati jer ćeš zglajzati kad-tad. Stavi FreeAviru, sasvim je solidna (ne znam jel ima još onaj dosadni nag screen kpod updatea), MSE je isto dobar, vjerojatno ima sposobniji modul za preventivnu zašitu od Avire.Ako se pokraj njih zapatiš, onda nek idu smaknuća i uskrsnuća..
Ima :DAli se da isključiti...
Link to comment

Uuu, bila akcija ovde, par dobrih strana :D Žao mi je što sam morao ići...Ako nisi probao, MiddleClass (kako ti je ono beše stari nik), probaj da skineš i provrtiš ComboFix sa bleepingcomputer...

Link to comment
1 колега од таморж је имао тај проблем, и испоставило се да му се нешто уписало у све редове у хостс фајлу... дакле треба да оде у \WINDOWS\system32\drivers\etc\и тамо едитује (било којим текст едитором, може и ноутпед) фајл који се зове само hosts (без наставка). То је један списак у две колоне, лево је ИП адреса, десно урлови, и ако му гомила урлова (тј они на које се жалио) сви имају исту ИП адресу с лева, нек само побрише те редове, и све редове где се понавља тај ИП број.
Odradio sam ovo bio sinoc i posle restarta sve isto.
Ako nisi probao, MiddleClass (kako ti je ono beše stari nik)
angry.gifMiddleClass sam otkad sebe! :)Uglavnom, sad mu google.com i dalje redirektuje na kineze, ali zato sada radi google.com/bilo_sta... sad mu radi i google pretrazivac u sklopu mozille. Uglavnom, kako je bilo sad je super. Format ce se odraditi i to je to. Edited by MiddleClass
Link to comment
Format ce se odraditi i to je to.
Jebote, raspisali se ljudi a ti ces da formatiras :isuse: Banujte shabana! angry.gifNego, nesto mi vuce protok a ne znam sta, samo znam da stalno svetli konekcija. Neki program koji ce mi reci sta me jebe?
Link to comment

Probaj Netlimiter, on je pokazivao tačno koja konekcija koliko bandwitha vuče.Ali ga uninstaliraj posle, ume da brljavi i ne znam kako radi sa novijim verzijama Windowsa.

Link to comment

sve pocelo da odbija da radi. desni klik samo trepne. klik na start samo trepne. programe sa desktopa otvori ali nece dalje nista. mogu da shvrljam kroz majkompjuter.

Link to comment
Nego, nesto mi vuce protok a ne znam sta, samo znam da stalno svetli konekcija. Neki program koji ce mi reci sta me jebe?
Formatiraj to i miran si. Nema da vuce posle toga!
Link to comment
sve pocelo da odbija da radi. desni klik samo trepne. klik na start samo trepne. programe sa desktopa otvori ali nece dalje nista. mogu da shvrljam kroz majkompjuter.
pokvario se miš? :lol: Edited by copkillah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...