Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jes.
klikni na ETC folder desnim klikom (to je ovo gde treba da kopraš fajl) i odaberi properties(poslednja opcija)...Pa tab Security...Napiši šta vidiš, ko ima dozvoljen pristup...Ili još bolje, klikni na USERS, ako postoji, pa dole na full..., pa na Applay...Uđi u folder, i sad paste-juj fajl koji sam ti poslao...Ako radi, javi da ti kažem šta dalje...
Link to comment
klikni na ETC folder desnim klikom (to je ovo gde treba da kopraš fajl) i odaberi properties(poslednja opcija)...Pa tab Security...Napiši šta vidiš, ko ima dozvoljen pristup...Ili još bolje, klikni na USERS, ako postoji, pa dole na full..., pa na Applay...Uđi u folder, i sad paste-juj fajl koji sam ti poslao...Ako radi, javi da ti kažem šta dalje...
nema taba security... ima (general, customize) i sharing i tu ne moze nista da se mjenja... users nema.
Link to comment
nema taba security... ima (general, customize) i sharing i tu ne moze nista da se mjenja... users nema.
Poslušaj Satnika, dok ti sad ne objasnim šta da uradiš, Satnikov link će to odraditi...
Link to comment
Poslušaj Satnika, dok ti sad ne objasnim šta da uradiš, Satnikov link će to odraditi...
Odradio, restartovah komp... ukljucih mozilu i opet ne da na google.
Link to comment
Ajd pokreni opet to sa mog linka, ali bez restartanja.
Opet sam skinuo program, pokrenuo ga i sad nisam restartovao... google ne radi... :)
Link to comment
Odradio, restartovah komp... ukljucih mozilu i opet ne da na google.
Ima dve mogućnosti:Ili FixIt nije uradio posao... Nedostajumu admin prava...Ili imaš rootkit ili tako neko sranje, koje prilikom restarta upiše novi hosts...Ono iz HiJack Loga definitivno upućuje na hosts datoteku, ali je to sranje koje imaš onemogućilo pristup datoteci...Inače, iz loga je mnogo gore ono 74.125.45.100 privatesecuredpayments.com, tu ga program peca za plaćanje i lične podatke...Inače, probaj http://www.google.rs/, čisto me zanima, čini mi se da ga nema u LOG fajlu, pa bi trebao da radi...Inače2 , imaš antirootkit na: http://www.sophos.com/products/free-tools/sophos-anti-rootkit.htmlMeni pomogao u 2 slučaja, možda ti pomogne... Posle toga, ako nešto nađe, pusti ponovo Rođerov program...
Link to comment
Opet sam skinuo program, pokrenuo ga i sad nisam restartovao... google ne radi... :)
opet otvara kineze?@ radisaopet McColo, jebote, ne mogu vjerovati...
Link to comment

google.rs radi... :DSad cu probati antirootkit taj...privatesecuredpayments.com - Nije kupovao drugar nista preko neta... tako da nisu nista upecali. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...