Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Imam neki problem sa Operom: ne vidim youtube isl. klipove kad su postavljeni ovako na forumu (tu mi se pojavljuje samo prazan prostor). Mislim da je to povezano sa JavaScriptom, jer ne rade mi ni ove opcije: Insert link, Insert image ... Ne mogu sama da pronađem gde se to sređuje. Da li neko to zna?

Link to comment
Imam neki problem sa Operom: ne vidim youtube isl. klipove kad su postavljeni ovako na forumu (tu mi se pojavljuje samo prazan prostor). Mislim da je to povezano sa JavaScriptom, jer ne rade mi ni ove opcije: Insert link, Insert image ... Ne mogu sama da pronađem gde se to sređuje. Da li neko to zna?
Ako ti je JavaScript disejblovan u Operi, a pošto nisi navela o kojoj se verziji Opere radi, pogledaj na ovoj strani uputstvo kako se enejbluje. Za Operu 9 (koju moj kolega troši) je u meniju Tools->Preferences, tab Advanced->Content, pa štikliraj Enable JavaScript. Imaš tu negde i JavaScript options, pa čačkaj.
Link to comment
Ako ti je JavaScript disejblovan u Operi, a pošto nisi navela o kojoj se verziji Opere radi, pogledaj na ovoj strani uputstvo kako se enejbluje. Za Operu 9 (koju moj kolega troši) je u meniju Tools->Preferences, tab Advanced->Content, pa štikliraj Enable JavaScript. Imaš tu negde i JavaScript options, pa čačkaj.
Thnx. Izgleda da, međutim, nije Javascript u pitanju. Opera je 7.xx, sad sam probala ovo što piše, ali i dalje ostaje isti problem. Moraću ipak da odnesem računar na servis. Ja više nemam ideju šta može da bude problem.
Link to comment

Aha, non stop su unavailable. Ne mogu da verujem da navala od izbora traje i dalje.Eto, kad im Teacher i ja ne održavamo server šta bude...

Link to comment

Bilo bi lepo da gusarske prepiske obavljate na PM. Znači, potražnja /umerena/ može, ali nemoj da mi je neko ovde napisao piratizovani CD-KEY ili ostavio link ka krekovanoj verziji softvera. Hvala.

Link to comment

ok, hvala svima za ovo iznad, nego jebote sad opet imam problem...krenula da me kara mozilla (ne gozilla)daklem prvi put posle ne znam koliko vremena sam morao da restartujem laptop (inace ide samo u sleep), i sada nece vise da mi se startuje mozilla.pita me ono kao oces restore old ili start new session i posle toga nista, koje god da odaberem.probao da deinstaliram, instaliram ponovo, restarujem comp pre, posle, izmedju.. razne kombinacije ali samo se bezveze vrtim u krug, sve i dalje isto.i posle nove instalacije pita ono oces staru ili novu sessiju, sto ne znam jebiga kako ima memoriju.i da u task manageru - u procesima mi se pojavi firefox.exe i jede ko lud, recimo 50% cpu-a, ali nista se ne otvara, niti pojavljuje u task m. u aplikacijama.meanwhile explorer radi normalno.al u njemu nema bookmarkove itd (u jebote sad shvatih da sam i u mozili to valjda sjebao deinstalacijom, jebem ti zivot)ima neko neku ideju?da, reda radi uradio i on demand virus scan, al nema nista.

Edited by kurdi
Link to comment

Pretpostavljam da si nakon deinstalacije obrisao rucno:c:\Documents and Settings\Kurdi\Local Settings\Application Data\Mozilla\c:\Documents and Settings\Kurdi\Application Data\Mozilla\I tek onda instalirao FF ponovo ?Pisano je o tome bar jedno 10 puta na FB92

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...