Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

<_< u tom slučaju, da ne znaš možda gde u beogradu ima da se kupi svežih traka za pisaće mašine? informatika, gedžeti... :lol: auu mile, imam desetak formulara. dakle, ovo otpada...a jel ne mogu nekako u wordu da podesim skenirani formular da mi bude podloga pa po njemu da baždarim tekst, a na kraju da uklonim podlogu?
Ja juče odradio sličan problem:skenirao Excel tabelu (može u .pdf, .jpg, .gif, .png...).Onda sam file podigao na free online OCR - konkretno ovaj.Tu sam opet odabrao .xls kao Output format, DL dokument i dobio istu takvu tabelu bez prekora.Cenim da bi ovim načinom našla rešenje za tvoje formulare.
Link to comment
a jel ne mogu nekako u wordu da podesim skenirani formular da mi bude podloga pa po njemu da baždarim tekst, a na kraju da uklonim podlogu?
po meni najbolja varijanta je sken kao pozadina: illustrator, corel, indesign, quark, photoshop dokumenta.
Link to comment
SnapShotttttt.pngSvi jutub klipovi mi se ovako udvostruče, može li ovo da se popravi? Koristim Mozilu Firefox.Kad otvorim klip u novom tabu i u punoj veličini radi normalno.
Link to comment

Uzeo sam novu plocu - asus m4a89gtdpro/procesor - phenom ii x4 955/memoriju - 2x2gb ddr1600 kingston hyperx ali nisam stigao da uzmem win 7 pa sam probao da ga pokrenem u 32bitnom XPu. Bios ne prijavljuje greske, XP se startuje, na sekundu se vidi logo i onda monitor prijavi da nema signal i komp se restartuje. Da li je stvar u xp-u koji nema drajver za graficku [integrisana ATI Radeo HD 4290] pa ce sve biti ok kada budem instalirao win 7 ili je nesto drugo u pitanju?

Link to comment

Evo ukratko 5 minuta nerviranja. Koristim 8600GT i 1440x900 monitor, i zbog nekog treperenja, reših da uradim update driver-a.Dobih razlog za veselje: novi driveri ne podržavaju moju rezoluciju. Sve ostale daju užasnu i krzavu sliku.Srećom, nađoh podešavanje za custom rezoluciju i vratih staru.

Link to comment
Evo ukratko 5 minuta nerviranja. Koristim 8600GT i 1440x900 monitor, i zbog nekog treperenja, reših da uradim update driver-a.Dobih razlog za veselje: novi driveri ne podržavaju moju rezoluciju. Sve ostale daju užasnu i krzavu sliku.Srećom, nađoh podešavanje za custom rezoluciju i vratih staru.
Ja sam to imao sa nvidia 6600GT uradio update preko WU i ono krk neke drljave rezolucije, ajd rekoh da probam sa sajta nvida-e isto uzas..na kraju zavrsim posao sa nekim drajverima praistorijskim iz 2005 za XP-ove i radi...
Link to comment
Isto sam to pomislio, da vratim prošlogodišnje drajvere, međutim, našao sam ovu opciju gde sam podesiš rezoluciju i frek. osvežavanja...
Pa to meni je tek ovaj stari dao 1400 i vece rezolucije za razliku od ovih novijih :blink:
Link to comment

nisam, izlaze mi hijeroglifi.Treba mi hitno times new roman regular za office 2010, moram da napišem nešto ćirilicom a ovo neće da radi. Jbm ti Marfija. Skidao sam nešto sa neta ali neće, a Microsfot traži $

Link to comment

Mac ima iMovie. Windows nudi besplatan, medjutim sumnjive upotrebne vrednosti, Windows Live Movie Maker 2011... moze li neko da preporuci besplatan, a dobar, video editing software (za Win7)? Hvala unapred.

Link to comment
SnapShotttttt.pngSvi jutub klipovi mi se ovako udvostruče, može li ovo da se popravi? Koristim Mozilu Firefox.Kad otvorim klip u novom tabu i u punoj veličini radi normalno.
Ne znam ko nije kukao na Youtube u poslednje vreme, i to sve različiti problemi.Meni je nestajao seekbar kada povećam sliku a problem sam rešio tako što sam installirao novi shockwave flashplayer. Tačnije, nisam siguran ni da je najnoviji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...