Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da li si probao da kreiraš novog korisnika?edit: new user, ukoliko bi i on imao isti problem, to bi značilo da su fontovi fizički obrisani, a to je korisna informacija.
jesam, ista stvar se dešava, u Wordu mi nema Times New Roman i još nekih fontova, ona deinstalacija ih je nekako pobrisala
Link to comment
jesam, ista stvar se dešava, u Wordu mi nema Times New Roman i još nekih fontova, ona deinstalacija ih je nekako pobrisala
Probaj Start Menu -> Run -> sfc /scannow, možda pomogne.Takođe možeš da skineš originalni set fontova za W7 sa neta, pa da ih ručno instaliraš.
Link to comment

Nikako, Olimpija je zakon, a ni tuzbe nisu vise kao sto su nekad bile, otkad se kucaju u jebenom word-u. Nista lepse nego kad komsija vojni penzioner u potkosulji veze maramicu oko glave, dune prasinu, skone poklopac i krene....cak cak, cak cak, cak cak, pa krzzzzzz, novi red...tad su se sluzbena pisma zavsrsavala sa SFSN. Znao se red, a ne ko danas....

Edited by Pera Zeka
Link to comment
bilo bi dobro da pogodim topik...kako da izbegnem popunjavanje formulara pisaćom mašinom?
U principu treba ti Excel dizajner :D nastelas izgled forumalara u excelu, podesis sve margine i oznacis kucice na kojima pises tekst da se nalaze na pravim pozicijama, i imas mustru za dalje. Muka je ogromna napraviti ovo i bacices bar 20 papira pri isporabavanju, ali se definitivno isplati ako imas u planu vise stotina primeraka da popunis. Ako ne, ili ako nedobog, imas vise znatno razlicitih tipova formulara pisi propalo.
Link to comment
Nikako, Olimpija je zakon...
<_< u tom slučaju, da ne znaš možda gde u beogradu ima da se kupi svežih traka za pisaće mašine? informatika, gedžeti... :lol:
U principu treba ti Excel dizajner :D nastelas izgled forumalara u excelu, podesis sve margine i oznacis kucice na kojima pises tekst da se nalaze na pravim pozicijama, i imas mustru za dalje. Muka je ogromna napraviti ovo i bacices bar 20 papira pri isporabavanju, ali se definitivno isplati ako imas u planu vise stotina primeraka da popunis. Ako ne, ili ako nedobog, imas vise znatno razlicitih tipova formulara pisi propalo.
auu mile, imam desetak formulara. dakle, ovo otpada...a jel ne mogu nekako u wordu da podesim skenirani formular da mi bude podloga pa po njemu da baždarim tekst, a na kraju da uklonim podlogu?
Link to comment

Mozes i tako, mada je i to jebada od posla - prvo sken ti nece biti ravan u milimetar, zatim pomeraj margine, pa potrefiti pravi zoom, pa isprobavaj - dodje ti na istog djavola. Excel je dobar jer mozes za svaku cjeliju i red da odredis tacnu visinu i sirinu u mm, nema lazi nema prevare, mada ima puno muke ;)

Link to comment
U principu treba ti Excel dizajner :D nastelas izgled forumalara u excelu, podesis sve margine i oznacis kucice na kojima pises tekst da se nalaze na pravim pozicijama, i imas mustru za dalje. Muka je ogromna napraviti ovo i bacices bar 20 papira pri isporabavanju, ali se definitivno isplati ako imas u planu vise stotina primeraka da popunis. Ako ne, ili ako nedobog, imas vise znatno razlicitih tipova formulara pisi propalo.
А да искениран образац подметне као слику па одозго само нацрта кућице где би дошле?
Link to comment

Lenovo g550 laptop, iskljucio mi se na neki nacin, nemam pojma kako, wireless. Sta da radim? Ne svetli ona lampica za wireless i ne vidi nijednu mrezu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...