Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

To je printer spooler. Probaj da deinstaliraš drajvere za printer i njegov prateći softver. Skini novije drajvere i pokušaj sa njima.

Link to comment

užasno mi se zakucava ie8koristim ga na poslu, da bih pristupio internoj mreži.najčešće zeza kada treba da otvori novi prozor.jel ima nekih stvari koje bih mogao pogledati?

Link to comment
Probaj da poiskljucujes add-onove, jedan po jedan.Alternativno, pitaj onog ko odrzava internu mrezu :D.
ma pito, al su mi predložili reinstal, što ne može sada angry.gif inače kada se zakuca u taskbaru mi se otvorii po nekoliko ie procesa koje moram jedan po jedan da ubijam. jel prepoznaje neko simptome? :( Edited by korindjar
Link to comment

Internet Explorer je od svih browsera najpodložniji raznim gamadima koje kruže mrežom. Drugarski savet: ostavi ga lepo po strani i koristi samo za sajtove (ili interni firmin softver) koji eksplicitno zahtevaju IE. Dosta ljudi koristi Firefox ili Chrome dok ja Operu koristim od '98 i nikada se nisam pokajao zbog toga. Sve je stvar ukusa.

Link to comment

I meni stoji ti, ali ništa ne reaguje... dok mms normalno radi!Ušao sam na settings-> General-> network i aktivira 3g i podesio sve kao na telenor sajtu kao i ti što si naveo i ništa ne reagira... nit safari, nit druge aplikacije... listao strane forume nisam ništa došao do rešenja...i jebga... pa pitam ovde.

Link to comment
I meni stoji ti, ali ništa ne reaguje... dok mms normalno radi!Ušao sam na settings-> General-> network i aktivira 3g i podesio sve kao na telenor sajtu kao i ti što si naveo i ništa ne reagira... nit safari, nit druge aplikacije... listao strane forume nisam ništa došao do rešenja...i jebga... pa pitam ovde.
Probao ovo?
Link to comment

kompjuterdžije, kako da kažem na engleskom, a da se ne ispalim, da nam treba vektorski format logoa? odnosno, treba da pišem mail centrali u inostranstvu koja je izradila logo firme, pa je potrebno da imamo taj vektorski format logoa, ili kako se već to zove, kako bi naš ovdašnji sajt bio izrađen. koji se termin koristi za to nešto što ja ne razumem šta znači niti šta jeste, ali što je očigledno bitno.

Link to comment

Logo in vector graphics ili vector based logo, to je ok. Najbanalnije objasnjeno, vektorske slike su one koje su "isprogramirane" kao skup svojih elemenata (linija od A do B, tacka na Z, ta i ta boja itd.), i poenta kod njih je sto ma koliko isao u detalje i zumiranje slike kvalitet ce uvek ostati isti (posto program za prikaz uvek nanovo iscrtava sliku na osnovu tih elemenata). Obicne slike su samo matrica piksela gde je svaki piksel obojen odredjenom bojom, pa kad se zumira nekih 700% slika postane mutna i nikakva.@nebojsa:A jel imas ti neki Telenor Click aktiviran ili tako nesto? Ne znam da li u Teleonru radi i obican GPRS internet bez aktivnog nekog net paketa.

Edited by goofs
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...