Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ma to sam prvo probao, neće@Anonimni
Da li si probao da kreiraš novog korisnika?edit: new user, ukoliko bi i on imao isti problem, to bi značilo da su fontovi fizički obrisani, a to je korisna informacija. Edited by Anonymous
Link to comment
kako da stavim image u sklopu posta u WP na home pageu?
Нем појма, никад нисам трошио Њорд Перфект.Тј... за техничка питања, не постоји вишак информације у самом питању. А са мањком информације ризикујеш да неко, ко би можда и умео да ти помогне, само пролети јер нема појма о чему причаш.
Link to comment
rasejan je mozda rasejan ali pamti word almost perfect
Памтим га само по невероватним чланцима који су о њему писани. Провео сам гледајући у то чудо можда пет минута, и закључио да нисам та врста лудака.Ал' стварно, WP је и даље Њорд Перфект за мене (јер ако нисам радио са њим, дочекало ме фајлова из њега, и огавних конверзија), па сам онда мислио да је нешто светско ал на П - ал' да је светска преса није ми било ни близу памети. Викенд...
Link to comment
deinstalirao sam neku igru i nešto je brljala po fontovima, sad sve vidim u italic, koji je najbezbolniji način da se popravi (ne može restore point)
Ček da pogodim: Left 4 Dead?
Link to comment

Windows 7, nekih minut, dva nakon startup-a mi javlja gresku i da se Microsoft visual c++ runtime library mora ugasiti. Kliknem ok i return now i sve bude normalno. Zasto se to desava, u poslednje vreme je bas ucestalo?

Link to comment

Nešto mora da se desilo otkako se to pojavljuje; ili je nešto instalirano/deinstalirano ili je povučen neki apdejt (SP1 za Win7?) ili tako nešto.Ne reče tačno kako glasi greška, da se makar nasluti da li je problem u samoj msvc biblioteci ili nekom od programa koji je koriste. Ako je ovo prvo, možeš msvc reinstalirati ili doinstalirati. Problem je konkretno koja verzija - da li je to runtime od ms visual c++ 2005 ili 2008 ili 2010 (to se da videti prema imenu dll fajla za koji prijavi grešku).Ukoliko to ne pomogne, onda je problem u nekom od programa koji koriste msvc. Tj. neki od programa koji ti se dižu automatski sa windowsom pucaju. To može biti prateći softver od nekog printerea ili bilo kakva druga standardna aplikacija. Vidi koji su to programi - možeš probati jedan po jedan da isključuješ da se ne dižu automatski i tako metodom eliminacije vidiš ko pravi problem.

Link to comment

Evo, ovako mi javlja gresku...http://img141.images...i/83674369.jpg/Onda idem na view the message, kaze da se mora ubiti in unusual way i to je to. Onda sve radi normalno, osim sto mi u donjem desnem cosku stoji ono "Network 3 Internet Access" i nece da se skloni. Kod startupa sam primetio da mi ikonica od network (u hidden icons) bude sa onim plavim krugicem, kao da ne moze da se postavi. Ali internet radi, sve radi, samo mi tu msvc gresku javi nakon nekoliko minuta. I network ikonica je sad normalna.Ovaj spoolsv.exe je nesto u vezi printera, je l' tako? Sta mu je?

Edited by Mauci
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...