Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel ovo znak da je mom rezacu odzvonilo? :(
Apdejtuj firmware DVD-a i promeni nekoliko vrsta medija (koji su generalno postali katastrofalni), pa će ti postati jasnija situacija.
Link to comment

Meni je pre 3 dana tako upropastio 10-ak Verbatima, isto sam pomislio, dok nisam ukapirao da je jedan od fajlova koje sam backupovao imao neki bag; Čim sam njega obrisao, snimilo se sve OK.

Link to comment

Odradio update i uspeo, sad jos da testiram i ove od 8GB. Inace samo mi je Verbatim do sad pravio problem, Maxell, HP i neki josh jeftiniji nisu.

Link to comment

jel moze neki savet, koji program da koristim da skinem muziku sa ipoda na nov komp? potom cu ih usinkovati pa novu/staru muziku nazad na ipod?crko stari komp gde je bila sva muzika skladistena, pa mi sad ipod dosao ko spas da nesto od muzike povratim :(hvala!

Link to comment
jel moze neki savet, koji program da koristim da skinem muziku sa ipoda na nov komp? potom cu ih usinkovati pa novu/staru muziku nazad na ipod?crko stari komp gde je bila sva muzika skladistena, pa mi sad ipod dosao ko spas da nesto od muzike povratim :(hvala!
pitaj ovde, pre ćeš dobiti odgovor : http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=292moje pitanje : dere mi se kuler na laptopu nenormalno u poslednje vreme. kojom mukom da ga mučim ?
Link to comment
moje pitanje : dere mi se kuler na laptopu nenormalno u poslednje vreme. kojom mukom da ga mučim ?
Искључи лептоп (да не прођеш као ја... цео дан сам га њакао док није пристао да ресетује цмос и људски бутира). Издувај добро. Зашто мора да буде укључен? Па, било је речи овде, вентилатор почне да се окреће уназад (не "окреће се већ два месеца уназад" :huh:), индукује неку слабу струју негде где не треба, ал' пошто је то лептоп, њему и слаба довољна да побрљави.Ако то не помогне, онда је вероватно отишао лежај у вентилатору. За велике вентилаторе се зна, скинеш налепницу која затвара осовину, једна кап шиванола (рж за целу фразу држи мој стари хардвераш), затвориш и онда имаш још неколико месеци форе док не зариба поново. У међувремену нађеш нов. За лептоп ни не знам да ли ти вентилаторчићи уопште имају прилаз до лежаја или је то заливено. Не знам ни како се скидају ни како се стављају. Кад су деца мењала матичну на лептопу, нисам прилазио много близу да им не покарабасим нешто, тако да нисам упућен.
Link to comment

Koja digitalna kablovska je najbolja u Srbiji? Ima li neka koja prenosi i HD signal/satelit? Takodje, hteo bih da od njih dobijem i rekorder.Ako neko ima iskustva iz Srbije, neka napise par redova:) hvala

Link to comment
Odradio update i uspeo, sad jos da testiram i ove od 8GB. Inace samo mi je Verbatim do sad pravio problem, Maxell, HP i neki josh jeftiniji nisu.
Meni je Kaspersky pravio probleme te vrste, pucao je nakon 3%, dok negde nisam nasao savet da prvo ubijem AV, pa onda rezem. Meni ni novi firmware za DVD nije pomogao. Probaj tako.
Link to comment
Koja digitalna kablovska je najbolja u Srbiji? Ima li neka koja prenosi i HD signal/satelit? Takodje, hteo bih da od njih dobijem i rekorder.Ako neko ima iskustva iz Srbije, neka napise par redova:) hvala
SBB je najbolja kablovska, imaju digitalni signal, a od skora vidim da uvode i neku pay-per-view uslugu. Broj kanala je fiksan, ima dosta stranih i satelitskih pa sad ne znam sta te tacno zanima. Rekorder uslugu nemaju. Ostale kablovske su miljama daleko.Ima i Telekomov IPTV, otprilike ista je usluga kao kod SBB, bez ovog pay-per-view cuda, i imaju malcice drugaciji izbor kanala. Dobra stvar je sto ti se sprovodi kroz telefonsku liniju tako da ako si na iole modernijoj centrali, mozes je uvesti (SBB mozes samo ako si u njihovom regionu, tj ako su oni vec sprovodili signal u taj kraj, inace si na cekanju), a losa je sto ti uz to uvaljuju i neki krsh ADSL Internet.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...