Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Crko monitor, Samsung Syncmaster 913v.Zelena sijaličica gori, tj. žmiga, ali se ništa ne dešava kad se komp uključi.Nosio kod komšije da isključim da nije grafička, ne radi ni kod njega.Pre no što počnem da tražim novi, proverio bih da li se ovaj isplati opravljati. Do prestanka rada radio perfektno.Zna li neko neki ozbiljan servis, odnosno, gde bi vredelo dati na proveru? Napominjem da je garancija istekla, star je oko 4 godine. Eh, da, u pitanju je Beograd.

Link to comment
Ne pitajte me zašto mi to treba, samo mi recite gde da nađem jebeni SP2 za MS SQL Server 2000?
Probaj da tražiš po fajlnejmu, tj sql70sp2i.exe, recimo ovde:http://www.filewatcher.com/m/sql70sp2i.exe.43670152.0.0.html
Link to comment

Bah, ni ta nijedna stavka ne radi, ali ovde mi pokreće download:http://www.findthatfile.com/search-5745571-fEXE/software-tools-download-sql70sp2i-exe.htmedit: jel 2000 beše ono sedmica ili osmica?

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

Do skoro sam skidao muziku preko Limewire-a, nekako mi bilo najlakse i manje vise sve sam nalazio... ali sad koji god da "kupim", sve neke sjebane verzije, izbacuje mi neke greske... jel moze neko da mi posalje privatnom porukom linak za kupovinu ispravne verzije?

Link to comment
Do skoro sam skidao muziku preko Limewire-a, nekako mi bilo najlakse i manje vise sve sam nalazio... ali sad koji god da "kupim", sve neke sjebane verzije, izbacuje mi neke greske... jel moze neko da mi posalje privatnom porukom linak za kupovinu ispravne verzije?
Lajmvajer, jel to postoji jos? :lol: Ja sam odustao od skidanja pojedinacnih pesama pomocu takvih programa (prvo sam koristio LW, a kada je on otisao u kurac - eM). Sada odem na beemp3 i tu se snabdevam
Link to comment
U toj Mitrovici još uvek rade i Napster i Kazaa bre!cool.gif
:D Ta dva nikad nisam koristiodry.gifVidim da je 1 Limewire morao biti ubiven 26. oktobra. Jel ima neki slican program, na isti fazon, a da je jos ziv? Edited by Zli Gli
Link to comment
A kad je otisao u kurac? Meni radilo do pre par meseci :unsure:
Kod mene, ima godina i godina. Do jednog trenutka je sve sljakalo OK, nakon toga - 90% fejk rezultata (nevezano koju verziju koristis). Evo par komentara sa mog priv trackera(svi su stari par meseci):
The install seemed to work, but i just get "Connecting..." in the bottom. Did anyone else get this? Any fixes?THIS IS AN OFFICIAL NOTICE THAT LIMEWIRE IS UNDER A COURT-ORDERED INJUNCTION TO STOP DISTRIBUTING AND SUPPORTING ITS FILE-SHARING SOFTWARE. DOWNLOADING OR SHARING COPYRIGHTED CONTENT WITHOUT AUTHORIZATION IS ILLEGAL.Well i dled it..installed just like u said (btw its registered as pro- THNX) but it says connecting all the time and i cant download anything. Its not blocked neither by kaspersky or windows firewall. If any1 knows the problem or a way to bypass plz help. Nice upload in all...
Popularan je bio Soulseek, ne znam kakva je sad situacija. Probaj onaj sajt (beemp3), ne znam da li koristis eMule, nije savrseno, ali radi Edited by nbg4ever
Link to comment

Postoji FrostWire koji je bukvalno kopija nekadašnjeg LimeWire-a. Ipak su ovaj beemp3 i slični sajtovi pouzdanije riješenje, istina uz nešto više kliktanja.

Edited by bad_lieutenant
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...