Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kako najjednostavnije uporediti promene u registry pre i posle instalacije nekoliko programa i snimiti razliku (sve nove kljuceve) u *.reg fajl. U pitanju je WinXP.
Dajte neko resenje za ovo, istice mi vreme za budzenje.
Link to comment
Cudan neki PDF... :huh: Ako nije neki "sensitive" materijal, baci jednu stranicu tog PDF-a u attachment pa da probam na mom PS-u.
e, hvala ti, uspeo na neki idiotski nacin koji sam nasao na yahoo answers, tojest prvo sam prebacio u power point (!!!) pa iz njega valjano snimio. ma nista sensitive, katalog obican. sad sam imao samo 1 stranu al imacu ih jos, pa cu da vicem ako zapnem. hvala svakako :)
Link to comment
e, hvala ti, uspeo na neki idiotski nacin koji sam nasao na yahoo answers, tojest prvo sam prebacio u power point (!!!) pa iz njega valjano snimio. ma nista sensitive, katalog obican. sad sam imao samo 1 stranu al imacu ih jos, pa cu da vicem ako zapnem. hvala svakako :)
No frks, ako zatreba, ti vici... :P
Link to comment

Sta radite sa starim kompakt cedeovima? Gomilaju mi se u kuci diskovi sa raznim filmovima i serijama, zao mi da ih bacim tek tako posto su funkcionalni i mogu se gledati, a opet zauzimaju mi mesto i nisu mi preterano potrebni.

Link to comment
ma stavljao sam 300 i vise, ali slova opet bivaju iskrzana kad ga prebacim u png.
Мени је једном требала таква конверзија (добио документацију у педеефу, треба ми текст а не слика) и решио сам штампањем у Офис документ принтер или тако неки андрак што се сам инсталисао (Microsoft XPS Document Writer, вели то да се зове, ал' можда је то било у некој претходној верзији која се другачије звала), што прави тиф фајлове, све лепо и красно и могао сам да оцрујем текст.Можеш да пробаш и са постскрипт драјвером, да ти одштампа у пс или епс фајл, и то је векторска графика коју би већина графичких програма требало да може да прочита без губитка квалитета, па онда да конвертујеш у пнг како хоћеш.
Link to comment
Sta radite sa starim kompakt cedeovima? Gomilaju mi se u kuci diskovi sa raznim filmovima i serijama, zao mi da ih bacim tek tako posto su funkcionalni i mogu se gledati, a opet zauzimaju mi mesto i nisu mi preterano potrebni.
Suština hoardinga. Bacaj to.
Link to comment

+1. Morao sam pre nekog vremena da narezem 10 diskova, koja patnja jbt. Ukupan broj narezanih diskova u poslednje 3 godine je 11. Kad se samo setim ranije "cek da backupujem sve, pre nego sto reinstaliram sistem". M'rs u p***u materinu. Nisam pobacao stare, ali sreca nema ih mislim vise od 100, zauzimaju 15 kubnih centimetara.

Edited by Venom
Link to comment
Мени је једном требала таква конверзија (добио документацију у педеефу, треба ми текст а не слика) и решио сам штампањем у Офис документ принтер или тако неки андрак што се сам инсталисао (Microsoft XPS Document Writer, вели то да се зове, ал' можда је то било у некој претходној верзији која се другачије звала), што прави тиф фајлове, све лепо и красно и могао сам да оцрујем текст.Можеш да пробаш и са постскрипт драјвером, да ти одштампа у пс или епс фајл, и то је векторска графика коју би већина графичких програма требало да може да прочита без губитка квалитета, па онда да конвертујеш у пнг како хоћеш.
radi! fala!
Link to comment
Dajte neko resenje za ovo, istice mi vreme za budzenje.
Ako nije kasno:Uzmeš exportuješ REGISTRY (run/cmd/regedit/ desni klik export PRE.reg)Insatliraš šta treba pa ponoviš operaciju (POSLE.reg)Onda u total comanderu selektuješ ta dva fajla i file/compare by content.Ako ne koristiš total commander nađi neki freeware koji će moći to da uradi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...