Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

uradio sam ovo, ali kada udjem preko admin accaunta na deskotopu nemam fajlove koje imam preko kojot akaunta. jel mogu da pristupim tim podacima sa admin akaunta?

Link to comment
uradio sam ovo, ali kada udjem preko admin accaunta na deskotopu nemam fajlove koje imam preko kojot akaunta. jel mogu da pristupim tim podacima sa admin akaunta?
Naravno da nemas te fajlove, to je drugi profil. Te podatke bi trebalo da mozes da nadjes pod C:\Users\kojot
Link to comment
uradio sam ovo, ali kada udjem preko admin accaunta na deskotopu nemam fajlove koje imam preko kojot akaunta. jel mogu da pristupim tim podacima sa admin akaunta?
Sa tog accounta čije otkrivanje ti je indy pokazao odi u Control Panel, User accounts, i tamo onda okruni svoj kojot account Administratorskom krunom (Manage another account). Ovog skrivenog onda opet možeš disejblati, ez šoun baj Indy.
Link to comment
Kako da prebacim vesti iz Mozzilinog sidebara (rss feed) u Sidebar Gadget na desktopu?
Pješke, 1 po 1. Preporučam hermes, što se rss gadžetovlja tiče.
Link to comment

Sam popizdeo. Orion ADSL, vec 6 meseci me unistava ping, skace i do 600. 100x sam ih zvao, 3x radili neka testiranja, jednom i dolazili kod mene, da bi na kraju rekli 'nije do nas, mi smo najbolji, najveci, najlepsi, problem je infrastruktura, previse korisnika, qrac-palac'. Kome sledecem da se obratim, direktno Telekomu? Nisam skroz siguran kako ide ta hijerarhija.

Link to comment

A kome ces da se obratis u Telekomu? Posto verovatno ne znas nikog, dzaba ti da juris, posto su oni gori 100 puta od bilo kog provajdera. Preko Oriona se mozes zaliti Telekomu na probleme i to ti je prakticno jedini put. Sta je tacno problem osim tog pinga? I sta pingas? Ako je ping u nekoj igrici, dzabe se nerviras tu ti jako malo moze bilo ko pomoci, ako ti klasicni net radi normalno.

Edited by Milosh76
Link to comment
Sa tog accounta čije otkrivanje ti je indy pokazao odi u Control Panel, User accounts, i tamo onda okruni svoj kojot account Administratorskom krunom (Manage another account). Ovog skrivenog onda opet možeš disejblati, ez šoun baj Indy.
Беш ми све ако нисам мислио на кукуруз :)
Link to comment
ima li neko sovjet oko najboljeg nacina da se pdf prebaci u .png?kad to odradim u fotosopu bas se puno izgubi na kvalitetu.
Pa podesi nekako/negde export options. Probaj u Gimpu, tamo je intuitivnije (ne koristim PS za te sitnice like godinama).
Link to comment
A kome ces da se obratis u Telekomu? Posto verovatno ne znas nikog, dzaba ti da juris, posto su oni gori 100 puta od bilo kog provajdera. Preko Oriona se mozes zaliti Telekomu na probleme i to ti je prakticno jedini put. Sta je tacno problem osim tog pinga? I sta pingas? Ako je ping u nekoj igrici, dzabe se nerviras tu ti jako malo moze bilo ko pomoci, ako ti klasicni net radi normalno.
Pa i ne znam kome bih, zato sam opalio 1 optimisticno pitanje ovde, mozda neko zna :)Ne skace ping samo kod igara, kad ode na 600 osecam se kao na dial-upu, stranice otvara po pola minuta, youtube klipove mi ucitava 100 godina... haos. I nije samo kod mene, jos jednoj drugarici na Orionu i dvojici na Telekomu je isto, tu u mojoj blizini.
Link to comment
ima li neko sovjet oko najboljeg nacina da se pdf prebaci u .png?kad to odradim u fotosopu bas se puno izgubi na kvalitetu.
Kvalitet rezultata otvaranja PDF-a u PS-u zavisi od rezolucije koju mu das prilikom konverzije. Bilo bi mi cudno da dobijes slab kvalitet ako stavis rezoluciju na 300 ili vise...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...