Jump to content

Pitanja


Recommended Posts

Hoce li neko da mi objasni zasto nece da mi "radi" last.fm na FFkad kod krene neka pesma FF pita da je skinem?
ne razumem... kako to mislis ne radi ti last.fm u ff? i kakav download pesama? mozes li biti malo jasniji?
Link to comment
Pošto sam vas davila, red je i da se oglasim:Moje!žrtvovan 1 GB RAM-a, zarad AMD procesora...Sad imam još pitanjaca... Za početak XP ili Vista na njega?
Ja bih radije stavio XP, bar za prvo vreme... Postoji mogućnost da ti poneki programi na koje si navikla ne rade pod Vistom...
Link to comment
Pošto sam vas davila, red je i da se oglasim:Moje!žrtvovan 1 GB RAM-a, zarad AMD procesora...Sad imam još pitanjaca... Za početak XP ili Vista na njega?
Ubudži još 1GB i teraj Vistu. Za kućni računar će ti Vista biti sasvim OK i radiće ti sve što ti za takvu namenu treba.
Link to comment

obzirom da ne postoji adekvatan topic, 'tela bih ovde da skrenem paznju na novu, opaku stetocinu - Virus.Win32.Virut.as cool.gif meni licno a bogami cula, i nekolicini poznanika, napravio darmar. morala da reinstaliram sistem, ziv me strah hvata da mi se opet ne useli.cudno da je na netu mal'ne nepoznat (za sada) pa su antivirusi samo kreshtali i pustili ga da hara. da napomenem da nisam nesto petljala po sumnjivim sajtovima. drugovi - oprez.

Link to comment
Ubudži još 1GB i teraj Vistu. Za kućni računar će ti Vista biti sasvim OK i radiće ti sve što ti za takvu namenu treba.
A koliko će da me košta to ubudživanje? :blush:
Link to comment
A koliko će da me košta to ubudživanje? :blush:
1 MB je oko 20e...npr:Pakom cenovnik, pa idi do dna strnice i gledaš "SODIMM DDR2 memorije za laptop"...Ako dodaješ sama (ili imaš drugara koji to zna) to je otprilike to... ako ne platićeš još par stotki da ti neko to uradi... Edited by radisa
Link to comment
ne razumem... kako to mislis ne radi ti last.fm u ff? i kakav download pesama? mozes li biti malo jasniji?
ajmo polako ....odaberem muzicarai kliknem play i krene da baferujea onda mi se pojavi program za daulodovanje i pita me da skinem to ...(kao da sam kliknuo na neki mp3 fajl)Jednom rečJu neće da mi pušta pesme na last.fm ...
Link to comment
ajmo polako ....odaberem muzicarai kliknem play i krene da baferujea onda mi se pojavi program za daulodovanje i pita me da skinem to ...(kao da sam kliknuo na neki mp3 fajl)Jednom rečJu neće da mi pušta pesme na last.fm ...
Koji program za daunloadovanje? Mozda je problem u tom programu i u tome sto na sebe preuzima kontrolu?
Link to comment
ajmo polako ....odaberem muzicarai kliknem play i krene da baferujea onda mi se pojavi program za daulodovanje i pita me da skinem to ...(kao da sam kliknuo na neki mp3 fajl)Jednom rečJu neće da mi pušta pesme na last.fm ...
mozda je ovo u pitanju:Full-length tracks are now available in the US, UK, and Germany, and we?re hard at work broadening our coverage into other countries. During this initial public beta period, each track can be played up to 3 times for free before a notice appears telling you about our upcoming subscription service. The soon-to-be announced subscription service will give you unlimited plays and some other useful things.http://blog.last.fm/
Link to comment
Koji program za daunloadovanje? Mozda je problem u tom programu i u tome sto na sebe preuzima kontrolu?
moguce da je to u pitanju. Imam Internet Download Manager (zeleni trougao). Verovatno da on vidi da je mp3 u pitanjui pokusava da ga skine. Probacemo da to sredimo.@marianneKakva bre Amerika, UK i Nemacka - nisam ti ja gastRabajter ....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...