Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

da, i meni na ime.prezime@gmail stizu mejlovi sa necijeg fejsbuk naloga, a video sam da je taj neko ostavio mejl imeprezime@gmailinace moj je samo ime.prezime ne i imeprezime.
Imao sam isti problem, koji sam rešio tako što sam čitav fejsbuk stavio na junk listu.
Link to comment

Ljudi ono sto sam pitao za laptop za vajerles ne moze da radi jer na laptopu nisu instaliranmi drajveri za vajerles. E sad ne mogu nigde da ih nadjem. Jel zna nek gde mogu da skinem drajvre za TOSHIBA Satellite C660D-10M trazio sam na guglu al nema.

Link to comment
Ljudi ono sto sam pitao za laptop za vajerles ne moze da radi jer na laptopu nisu instaliranmi drajveri za vajerles. E sad ne mogu nigde da ih nadjem. Jel zna nek gde mogu da skinem drajvre za TOSHIBA Satellite C660D-10M trazio sam na guglu al nema.
linkNajbolje da probaš ovu autodetekciju, to skida mali izvršni fajlić koji šljaka bez instalacao.ili možeš tu po listi Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Da, ako hoćeš da zaštitiš dokumenta na taj način, treba da ih (najjednostavnije rečeno) smestiš u My Documents folder naloga A kako ne bi bili vidljivi sa naloga B.Pod uslovom da nalog B nije administrator i da je prilikom kreiranja naloga A odabrano da nećeš da deliš dokumenta sa drugim nalozima.
Nisam mogla jer mi je premalo prostora na C disku, a i čemu bi onda služile ostale particije :D. Išla sam peške za svaki folder: properties-security-deny sve i tako. Nije ih bilo puno pa mi nije bilo teško.
Link to comment
Nemoj probavat oba. Probaj samo jedan. Mislim da je tvoj realtek.
Realtek je ubacio sam prvo njega sad sljaka. Inace veliki hejt za Tosibin sajt koji nema sve drajvere za svoje laptopove.
Link to comment

na novom kompu mi nisu priključeni ulazi za mikrofon i slušalice za prednjem panelu na kućištu (rade samo oni pozadi).da li je velika mudrost da to uradi neko ko je jednom ili dva puta u životu video kućište iznutra?jel potreban neki dodatni kabl za to?

Link to comment

Kablići su unutra u kućištu, ali trebaće ti uputstvo od matične ploče. Traži pod Front Panel Audio Connector, tu ti je šema kako se ubadaju, u principu, ništa komplikovanoOtprlike ovako neštoxfi_front_panel_audio_conn.jpg

Edited by Garnirung
Link to comment

Koji problem moze da bude u pitanju kada ne mogu da pustim klipove sa youtube, a da zlo bude vece i da zakuca komp (i automatski ga restartuje). Napomena: flash player je najnoviji.

Link to comment

Hoće li da radi u lapu koji ima 512 ddr2 rama na 533mhz ram od 1gb ddr2 na 800mhz?Takođe, ako ima dva slota, a max je 2 giga memorije, jel bi radio jedan modul od dva ili moram pazarim dva od jedan?

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
na novom kompu mi nisu priključeni ulazi za mikrofon i slušalice za prednjem panelu na kućištu (rade samo oni pozadi).da li je velika mudrost da to uradi neko ko je jednom ili dva puta u životu video kućište iznutra?jel potreban neki dodatni kabl za to?
Dešava se da nije do kabla već da je potrebno u podešavanjima pronaći Disable front panel jack detection. To bi trebalo da je ovako nešto:

REaltek_HD_Audio_Manager.jpg

late addon: i da... ako je Win7 i zvučna je povukla generic drajvere, potrebno je da instaliraš drajvere za zvučnu sa cda od ploče ili sa neta da bi postojala ta opcija.

Edited by BadMouth
Link to comment

zasto ne mogu da napravim akaunt na win7 koji ce biti administrator. pokusavam ali mi jednostavno ne dozvoljava da promenim akaun od standard na administrator.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...