Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Slušaj Grunfa i zovi ih.Posao im je da ti pomognu, ti ih plaćaš.P.S. kad si ih već spomenuo...Jel' mnogo dugo vreme dok se promeni kanal (ono: "+/-")? Često surfam po kanalima i samo me pomisao da ću na promenu svakog programa čekati 5-6 sekundi, sprečava da uzmem digitalni paket.

Edited by ion
Link to comment

Installirao Win 7. Imam probleme sa installiranjem programa, ne da mi da installiram ati drajvere, skype mi prijavljuje da moram da se "logujem kao administrator", chrome ne mogu da installiram, mozila mi prijavljuje neku grešku "sa bazom", popizdeo sam. Ne pomaže desni klik "run as administrator". <_< Inače, installirao sam 10 sedmica minimum u poslednjih mesec dana, sve radilo ko podmazano. Sad installiram sebi, pa me drnda. <_<

Link to comment
Installirao Win 7. Imam probleme sa installiranjem programa, ne da mi da installiram ati drajvere, skype mi prijavljuje da moram da se "logujem kao administrator", chrome ne mogu da installiram, mozila mi prijavljuje neku grešku "sa bazom", popizdeo sam. Ne pomaže desni klik "run as administrator". <_< Inače, installirao sam 10 sedmica minimum u poslednjih mesec dana, sve radilo ko podmazano. Sad installiram sebi, pa me drnda. <_<
Problem pravilo slovo "ć" u mom imenu koje sam uneo kao User name kod prezimena.
Link to comment

Kako je moguće da na mojeprezime.mojeime@gmail.com stigne brdo mejlova sa/od fejsbuka a pri dnu poruke piše da je poslata na mojeprezimemojeime@gmail.com. Dakle bez tačke između. Valjda su to dve različite adrese? angry.gif:fantom:

Link to comment

nisu različite adrese.marko.markovic@gmail.com je isto sto i markomarkovic@gmail.com, samo sto mozes razlicita podesavanja da postavis, pa da recimo ovu sa tackom proglasis za "sluzbenu" i da ti onda svi mejlovi odatle idu u poseban folder i da je koristis samo za fax, posao itd... a u ovu drugu da stize sve ostalo.

Link to comment

A zašto mi je, kad sam hteo da registrujem nalog prezimeime, prijavljivao da je zauzet? Uostalom zato sam i posegnuo za tačkom. :D U principu nebitno. Neko se registrovao na fejsbuk sa "mojim" mejlom. Mada osećam da su moguće neke zloupotrebe.

Link to comment

da, i meni na ime.prezime@gmail stizu mejlovi sa necijeg fejsbuk naloga, a video sam da je taj neko ostavio mejl imeprezime@gmailinace moj je samo ime.prezime ne i imeprezime.

Link to comment
Kako se na laptopu TOSHIBA Satellite C660D-10M ukljucuje wireless? Nisam iskusan sa laptopovima pa ne znam.
Ima li možda neki kao prekidač s desne strane?
Link to comment
da, i meni na ime.prezime@gmail stizu mejlovi sa necijeg fejsbuk naloga, a video sam da je taj neko ostavio mejl imeprezime@gmailinace moj je samo ime.prezime ne i imeprezime.
Malo sam proguglao i mudro zbori Alphons. Tačke ne znače ništa (bar kad je gmail u pitanju) tako da su i ime.prezime i imeprezime tvoje tj. naše :D Kao i i.m.e.p.r.e.z.i.m.e i sve ostale moguće kombinacije. Vrlo glupo ako smem da primetim.
Link to comment
Slušaj Grunfa i zovi ih.Posao im je da ti pomognu, ti ih plaćaš.P.S. kad si ih već spomenuo...Jel' mnogo dugo vreme dok se promeni kanal (ono: "+/-")? Često surfam po kanalima i samo me pomisao da ću na promenu svakog programa čekati 5-6 sekundi, sprečava da uzmem digitalni paket.
1-2 sekunda.
Link to comment

Trebalo bi da napravim još jedan nalog na XP-u, ali tako da taj ne vidi dokumenta i foldere originalnog. Naravno, ja napravih poseban nalog (sa ograničenim mogućnostima) i kada uđem na njega izgleda kao tek instaliran xp (bez pozadine, bez prečica i ostalog). Ali kada odem na my computer, izaberem odgovarajući hard, i odgovarajući folder, imam pristup svim dokumentima originalnog naloga.Pretpostavljam da nije do samih naloga, već da dokumenta originalnog naloga treba negde da stavim i tako "sklonim" od ovog drugog.

Link to comment
Kako se na laptopu TOSHIBA Satellite C660D-10M ukljucuje wireless? Nisam iskusan sa laptopovima pa ne znam.
Imaš ili poseban prekidač u pročelju ili sa strane, ili Fn F2 kombinacija na tastaturi.
Link to comment
Pretpostavljam da nije do samih naloga, već da dokumenta originalnog naloga treba negde da stavim i tako "sklonim" od ovog drugog.
Da, ako hoćeš da zaštitiš dokumenta na taj način, treba da ih (najjednostavnije rečeno) smestiš u My Documents folder naloga A kako ne bi bili vidljivi sa naloga B.Pod uslovom da nalog B nije administrator i da je prilikom kreiranja naloga A odabrano da nećeš da deliš dokumenta sa drugim nalozima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...