Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Može u svakom od njih. U svakom slučaju, sve što radiš, moraš raditi u koordinaciji sa štamparijom, lakši će život biti i tebi i njima.
Ok, hvala ti puno jos jednom! :)
Link to comment
od kako mi se chrome upgrejdovao na 9-tku, stalno mi crashuje sa porukom Error 324. sta je error 324 i da li se i vama desava?
Evo ga, i meni. Mislim da su samo promenili izgled stranice za kad "pukne veza" u pokusaju da odes na neku stranicu. Hocu reci, nije greska do verzije (9), nego je nesto sto Chrome inace radi, kao da time-out-ira jako brzo ako ne dobije neki odgovor s druge strane. Na istom sistemu se to ne dogadja u drugim browserima, verujem da moze da se dotera negde u podesavanjima chromea, koja jos nisam istrazio (bio sam veliki firefoxista do nedavno).notavail.jpgEDIT. Isprobacu sa iskljucivanjem ovih dvaju opcija oznacenih na slici. Mislim da ima neke veze s time, verovatno sa ovim DNS pre-fetchingom. EDIT2. Nije to u pitanju...chromea.jpg Edited by Indy
Link to comment
Evo ga, i meni. Mislim da su samo promenili izgled stranice za kad "pukne veza" u pokusaju da odes na neku stranicu. Hocu reci, nije greska do verzije (9), nego je nesto sto Chrome inace radi, kao da time-out-ira jako brzo ako ne dobije neki odgovor s druge strane. Na istom sistemu se to ne dogadja u drugim browserima, verujem da moze da se dotera negde u podesavanjima chromea, koja jos nisam istrazio (bio sam veliki firefoxista do nedavno).notavail.jpgEDIT. Isprobacu sa iskljucivanjem ovih dvaju opcija oznacenih na slici. Mislim da ima neke veze s time, verovatno sa ovim DNS pre-fetchingom. EDIT2. Nije to u pitanju...chromea.jpg
da, tacno to. gledala sam nesto na netu, neki kazu da ima veze sa sistem registrima. posto nista od onog sto si rekao mi nije pomoglo, downlodovala sam system mechanic, da vidim oce da ga popravi. izgleda da je upgrejd na 9-ku bila za mene koincidencija posto nikad ranije nisam imala ovakav problem. za sada radi, e sad da li ga je system mechanic popravio ili nesto drugo nemam pojma.
Link to comment

e, jebe me ko kauboj konja. sada mi se chrome totalno sjebao i ne uspeva da downloduje pola stranica. na ostalim (IE) radi sve normalno, tako da je do chrome. restartovanje modema i kompjutera, brisanje i ponovno instaliranje nije uradilo nista. npr, forum izgleda ovako.sta da radim?

Link to comment
CIme da ocistim ekran lcd monitora? Postao je uzasno prljav a nisam ga cistio od kako sam ga kupio.
Mikrofiber krpica. Oko 250 kinti u prodaji, dobija se sa kvalitetnijim monitorima i solidnim plazma i LCD tevejovima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...