Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

hitno mi treba odgovor ... zelim da neograniceno puta glasam na pollu (koji je u flashu). probao sam removing cookies i ip change ali nece ... ima li neki mali programcic koji moye to da sredi ili neki dobar tip . unapred hvala

Link to comment

Pomažite flikeraši.Potrebno programče koje sa flickra može skidati više slika odjednom, po mogućstvu sve slike sa jednog accounta ili bar sa jednog albuma. Naravno, imamo email & password za account, nije nikakvo hakovanje u pitanju. FTP nije opcija, skinuli i probali 4-5 programčića juče koji tvrde da rade, ali đoka. Ako neko zna za nešto provereno, vičite.

Link to comment

JDownloader ili koji drugi manager?probao sam JD sad i ne može automatski da skine fotke u punoj veličini, kad mu se zada odredjeni album, skine ili thumbnailove ili detail.

Edited by Garnirung
Link to comment

A ovaj FlickrEdit, jel si probao? Ne mogu da ga probam pošto nemam nalog na Flickru.Izgleda da ovaj Bulkr radi, ali original slike mogu da se skinu samo sa plaćenom verzijom, a sa free može Large i manje.

Edited by Garnirung
Link to comment
A ovaj FlickrEdit, jel si probao? Ne mogu da ga probam pošto nemam nalog na Flickru.
Probali sinoć 4-5 aplikacija, Flockrdown, Fotobounce, mislim da smo i taj.
Izgleda da ovaj Bulkr radi, ali original slike mogu da se skinu samo sa plaćenom verzijom, a sa free može Large i manje.
E, Bulkr od jutros izgleda da šljaka. $25 mora da se da, ali bolje to neko skidanje 5000 slika jedne po jedne.
Link to comment

laptop dell 1525pre nekoliko minuta pas mi skocio u krilo u kom je bio i komp.udario je sapom posred tastature i izbio gumb m.iskljucio sam komp, nekako namestio gumb.sad se desava da prilikom startovanja kompa nekoliko puta zapisti pre nego pocne da dize vindous.kad digne sedmaju, sve radi naizgled normalno.ima li ko ideju sta bi moglo biti?smem li da ga koristim?zna li neko postenog dijagnosticara?psa cu da odvedem u borcu i ostavim.

Link to comment

treba mi preporuka za neki "dobar" e-book naslov koji se bavi SEO-om.ogroman je broj knjiga na netu, ali me interesuje da li je neko posebno zadovoljan određenom.nikakav crash course ili nešto što samo površno objašnjava termine/osnove, to već znam. treba mi "ozbiljan" naslov.ne mora da bude free ;)hvala.

Edited by Svarog
Link to comment
laptop dell 1525pre nekoliko minuta pas mi skocio u krilo u kom je bio i komp.udario je sapom posred tastature i izbio gumb m.iskljucio sam komp, nekako namestio gumb.sad se desava da prilikom startovanja kompa nekoliko puta zapisti pre nego pocne da dize vindous.kad digne sedmaju, sve radi naizgled normalno.ima li ko ideju sta bi moglo biti?smem li da ga koristim?zna li neko postenog dijagnosticara?psa cu da odvedem u borcu i ostavim.
Videh da je već bilo, pa brišem... Edited by Garnirung
Link to comment
Web/tabela sa "zarobljenim" brojkama (nema selektovanja te ni copy/paste) - help!izgled tabele i sorsa (u chromeu):sajtj.jpgsajtsors.jpgDa li neko od (web) programera ima ideju kako ovi podaci mogu da se "dignu"? Bez da se manuelno prekucavaju. Egzoticna resenja tipa skidanja jpg slike sajta pa zatim OCR-ovanje, ili copy/paste svakog pojedinacnog podatka iz sors fajla tabele su mi vec pala na pamet i ne svidjaju mi se.fantom.gifHvala unapred, borimo se protiv gladi u svetu, itd.
Link to comment

Što ne probaš da snimiš stranu kao PDF ili DOC, pa da odatle kopiraš tabelu?LinkImaš i milion ekstenzija na netu, pomoću kojih snimaš stranu kao PDF.edit: probao, radi.

Edited by Anonymous
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...