Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

kada otvorim my documents procesor se skuca na 100% :mellow: Skenirao Kasperskyim, nema virusa niti ostalog.
Da nemaš možda veliku količinu fotografija u My Documents, pa da se skuca praveći tambneilove? Prebaci view u List, pa vidi da li se isto dešava...
Link to comment

kakav krasan savet za monitor od 200tinjak ojra bi mi lego ko budali samar :)vidim da ima ledova za 200 plus koji ojro, od 22 pa cak i 24 inca, jel vredi to icemu?i ima li ko iskustva sa krpljenjem konfiguracije polivnim komponentama?neka firmo sto to radi, bilo sta...

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ja dosad nisam imao problema sa kupovinom preko malih oglasa, mislim na fizička lica. Doduše, nisam uzimao za sebe, ali je sve bilo ispravno i radi/lo kako treba.pcberza, itsvet, možda još negde ima oglasa sa polovnim stvarima

Edited by Garnirung
Link to comment

hvala obojci.ma gledao sam nekidan monitore u onom komtrejdu na uscu, i nisam mogao da predpostavim kolika moze biti razlika u slici na monitorima iz slicnih cenovnih grupa. na nekima, po obodima ekrana, crna boja je bukvalno plave boje. a na svima isti program, trejler za d buk of eli, u HD...

Link to comment

sta je to UDP port forwarding i kako se radi ?pitam zbog radi pošasti zvane haxball koja je osvojila forum, a ja ne mogu da pristupim PPP sobama.FAQ sajta kaže : If you're experiencing problems connecting to host then you are one of the unfortunate few people who have evil routers.The reason you have this problem is because the NAT hole punching tech used to make P2Pconnections in Flash is not compatible with your network topology. This is not a problem with the game, it is a problem with Flash, there is nothing the dev can do about it.Players have reported a few ways to solve this problem:

  • Forwarding all the UDP ports in the range 1024..65535 (a lot I know, Flash will pick one at random from that range).
  • If you are behind two routers enable UPnP in the first one.
  • Removing your router from the equation entirely and connect directly to the internet.
Link to comment

jos jedno glupo, i as usual nepreciznoimal sanse da napajanje koje je 2005. bilo kikes, ne znam tacno koliko jako (posto mi u nekom debelom blindiranom kucistu a ne mogu da nadjem srafciger), bude dovoljno da nadoji savremenu masinu?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ja sam bio u slicnoj situaciji pre godinu dana i uzeo sam novo. S napajanjem se obicno preteruje - ili su neka boze pomozi, ili ako pogledas sta kazu 'entuzijasti', sve ispod 1000W je rizik. Imao sam neko Chieftec 300+, uzeo sam opet Chieftec 500+ (ne znam precizno), iako cak nemam graficku. Mada je dobro pitanje koliko su bitne te deklarisane vrednosti...

Link to comment

Ne treba u principu mene da slusas. Ja sam to na kraju tako uradio, jer sam procenio da ~50e nije vredno mozganja i nerviranja... posebno, jer, k'o sto rekoh, misljenja ljudi umeju da budu prilicno ekstremna. A pritom nisi uvek siguran da znaju sta pricaju.

Link to comment
Da nemaš možda veliku količinu fotografija u My Documents, pa da se skuca praveći tambneilove? Prebaci view u List, pa vidi da li se isto dešava...
nemam, a već stoji kao List. Može da se uđe u foldere, ali ako počnem da skrolujem skuca se i Explorer mora da se restartuje.Myweb nije našao ništa, a Kaspersky izbacuje povremeno da B3DBC_XP.exe ima neke sumnjive aktivnosti, ali neće da ga obriše. Edited by Kelt
Link to comment

Jel imaš neki video klip u tom folderu?Može da se desi ako imaš neki corrupt video fajl, da ga on ruši.

jos jedno glupo, i as usual nepreciznoimal sanse da napajanje koje je 2005. bilo kikes, ne znam tacno koliko jako (posto mi u nekom debelom blindiranom kucistu a ne mogu da nadjem srafciger), bude dovoljno da nadoji savremenu masinu?
Gotovo sigurno ne, ali ne toliko zbog snage, nego zato što starija napajanja imaju glavni kabl od 20 pina, a novije ploče imaju konektor od 24 pina Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...