Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Skin'o "Helvetica Neue" font. Vidim da je format .otf. Sad, kako ja to mogu da inkorporiram u Word 2007, sa jedne strane i da piskaram u tom fontu i u KMPlayer, sa druge strane, pa da mogu i filmove da gledam sa titlovima u tom fontu? Ako je to uopste moguce...

Link to comment

Instaliraš ga (desni lik na font -> Install). OTF (Open Type Format) je rezultat dogovora Adobe-a, Microsoft-a i Apple-a, naslednik Type 1 i True Type formata.

Link to comment

ubačen sam u panic mode današnjim jadanjem pa sam se naprasno zaželjeo sistematizacije i uščuvavanja nepotrebnih podataka. ali! rezač kaže: tok bzzz tok bzzz tok bzzz tok bzzz tok bzzz tok bzzz tok bzzz tok bzzz tok bzzztokburn process failed at 1%jelda da ne moram da kupujem novi?

Edited by Hella
Link to comment
Koje diskove koristis? Probaj sa nekim kvalitetnijim. Ako bude kvrc i sa njima ili ih narenda, ali skripi pri citanju, ipak cu ti proslediti onih 5% i Vasudeja da vrti dinamu.
hm, sad sam mu dao šansu - ne želi sjeći verbatim dvd, ali verbatim cdr tranžira zmajski. :češ_češ: Edited by Hella
Link to comment
hm, sad sam mu dao šansu - ne želi sjeći verbatim dvd, ali verbatim cdr tranžira zmajski. :češ_češ:
novi rezač. imam ih već 4 u fijoci koji jebu kevu cdejima, ali ne mogu rezati dvd.
Link to comment

Imam ja drive, koji radi sve osim sto cita CD-ove. Mozemo da ih uparimo teacheru, da napravimo nezaustavljivi combo drive, za koji nijedan disk nece biti prepreka...(najjaca fora je sto to uopste nisam ni provalio do 6 meseci po isteku garancije, posto nijedan CD godinu i po dana nisam ubacio...)

Link to comment

Treba mi brz odgovor, jel mogu da mergujem particije u win7 bez ikakvog toola, gledam u disk management, nema slične alatke.Ako ne, šta od softwarea da kupim™?Answer asap, tnx forward.

Link to comment
Treba mi brz odgovor, jel mogu da mergujem particije u win7 bez ikakvog toola, gledam u disk management, nema slične alatke.Ako ne, šta od softwarea da kupim™?Answer asap, tnx forward.
Ima u W7, (expand, shrink, delete volume), ali ja koristim Acronis True Image za tu stvar, nekoliko puta mi je DM pravio probleme, pa sam odustao od njega. Kreiram Acronis Secure Zone, oduzmem prostor od patricije koju hoću da smanjim ili obrišem, posle toga ubijem Acronis Secure Zone, a slobodan prostor dodelim particiji koju hoću da povećam. Program radi veoma pozdano, a ionako ga koristim za bekap OS-a.edit: ukoliko ti je particija koje hoćeš da se rešiš puna podataka, ovo neće funkcionisati, morao bi prethodno da podatke bekapuješ. Edited by Anonymous
Link to comment

Skino igru sa neta koju treba instalirati pomoću fajla sa ekstenzijom bat.Kad pokušam to da uradim dobijem: "The application failed to initialize properly..."Da li treba neki poseban program koji otvara bat fajlove ili je do Windowsa (koji je inače zreo za likvidiranje).

Edited by Reaktor
Link to comment

ZnačiWhen Finish Extracting Open then folder anddouble click Install-Transformers.bat Fromthe Extracted Folder.When The Installer is finishlaunch game with Transformers.exe To Play. Done Enjoy!!!tjkopiraj na disk, verovatno pokušava da se raspakuje na toj putanji a pošto je cd ROM nemere

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...