Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Moguće je, ali ne i subfoldere koliko ja znam.Inače, desni klik na folder, Send to, Mail recipient i prikačiće ti sve fajlove iz tog foldera.

Link to comment
Moguće je, ali ne i subfoldere koliko ja znam.Inače, desni klik na folder, Send to, Mail recipient i prikačiće ti sve fajlove iz tog foldera.
Pokušala sam i to, ali mi je davao nešto čudno pa nisam do kraja isproveravala (već bio kraj radnog vremena). Svejedno, u okviru glavnog foldera imam jedan fajl i tri podfoldera koji opet imaju svoje podfoldere i zasebne fajlove, tako da mi to ništa ne znači.
Link to comment
Imam ekstremno glupo pitanje. Da li je moguće atačmentom preko outlook-a poslati folder (unutra su fajlovi, drugi folderi sa svojim fajlovima), a da se prethodno ne arhivira na neki od načina? Moje višegodišnje iskustvo govori da je to nemoguće, ali me jedna osoba na poslu ubeđuje da je to moguće i da njoj sve kolege šalju tako, samo ja zipovano/rarovano. Naravno, ja to ne mogu da vidim pošto nismo u istoj zgradi.
Folder u formi foldera ne možeš da pošalješ. Osim ako ga ne raruješ ili zipuješ. Sve fajlove da prikačiš iz foldera, možeš.To sve pod uslovom da svi attachmenti ne prelaze 10 Mb za klasične mailboxove.
Link to comment
Eh, da, netbook, moze se desiti da moras da integrises sata drajvere u xp, imas link u tom tutorijalu, a ima, verovatno, i opcija u biosu da sata prebacis sa ACHI na IDE emu ili tako nešto. U slučaju da ti instalacija XP-a ne vidi disk... to sam zaboravio...
USPELA!!! kad sam obratila paznju na ovo :)hvala jos jedared. :Hail:
Link to comment

:D Svaka čast !Što se tiče sonija, teško, možda neka polovna memorija, negde, pa da se proba, vidim da ima ddr ali sd...ne baš.Možeš da ga fino očistiš, podigneš neki puppy linux ili damns small linuks i, uz dosta truda, pretvoriš ga u digitalni foto ram. Ima gomila tutorijala na netu...ili ga koristiš kao pisaću mašinu, ti stari su imali baš udobne tastature... :)

Link to comment

Pozdrav!Imam stariji komp, nekih 6-7 godina. Windows XP SP2 i Klite Codec Pack 5.9.0, to je novija verzija ali sa vremena na vreme (ne uvek) imam problem sa tonom kod skinutih dvd ripova. Evo kako to izgleda, čuju se zvuci iz pozadine (rad automobila, pucnjevi, gradska buka, muzika iz filmova, id) ali zato ne čujem likove iz filmova kako komuniciraju?! :blink: Ne razumem kako ali tako to ide kod mene. Zna li neko o čemu se tu radi i kako da mi pomogne... Hvala unapred!

Link to comment

Moguće da je zvuk enkodiran kao 5.1 (tj. woofer + 5 zvučnika), a ti imaš 2.0 ili 2.1 (stereo sa ili bez woofera).Drajveri za Realtek i slične audio čipove imaju u control panelu opcije gde možeš eksplicitno da definišeš kakvo ozvučenje imaš (dakle da izabereš headphones ili 2.0 speakers umesto "auto").

Link to comment

Nakon deinstalacije Deamon tools-a, po svakom uključivanju kompa javlja mi se "Found New Hardware Wizard" koji je kao novi hardware pronašao "System"?!Kako drajvera za takav "hardware" ne postoji na kompu, a ni na net-u, prijavi da instalacija nije uspela, onda se ponovi procedura, i tako se završi.U "Device manager"-u ne vidim ni jednu stavku sa problemom, regedit ne pronalazi ništa zaostalo sa nazivom "deamon".Šta i kako?

Link to comment
Nakon deinstalacije Deamon tools-a, po svakom uključivanju kompa javlja mi se "Found New Hardware Wizard" koji je kao novi hardware pronašao "System"?!Kako drajvera za takav "hardware" ne postoji na kompu, a ni na net-u, prijavi da instalacija nije uspela, onda se ponovi procedura, i tako se završi.U "Device manager"-u ne vidim ni jednu stavku sa problemom, regedit ne pronalazi ništa zaostalo sa nazivom "deamon".Šta i kako?
Moraš da deinstaliraš i SPTD driver koji dolazi sa DT. Ili guglaj ili uđi u safe mode i tako ga deinstaliraj.
Link to comment
kako najlakse mogu da napravim neki avi sa vhs kasete, tj sta mi treba od kablova/programa?
Msm da ti prvo i osnovno treba TV karta, na koju ćeš da spojiš dvd player.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...