Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Drug mi dao Win 7 na fleski ali kao folder ne kao imidz fajl. Meni treba Iso fajl da bi instalirao na devojcin laptop. Jel mogu nekako da ga napravim od ovog foldera ili ne?Ajde bre ljudi pomagajte!
link
Link to comment
Drug mi dao Win 7 na fleski ali kao folder ne kao imidz fajl. Meni treba Iso fajl da bi instalirao na devojcin laptop. Jel mogu nekako da ga napravim od ovog foldera ili ne?Ajde bre ljudi pomagajte!Jos jedno pitanje. Treba da skinem drajvere za Laptop ali kad odem na Tosibin sajt ovog laptopa nema u ponudi!? Model je Toshiba Satelite C660D -10M. Koje drajvere da skinem onda?
Vidi na ovom linku. Taj model ima izgleda drugačiji naziv.
Link to comment

Nedavno sam kupio nov racunar, instaliran win 7. Nakon gasenja racunara na misu i tastaturi i dalje sijaju lampice. Da li je to normalno i mogu li se ugasiti zajedno sa gasenjem racunara?

Link to comment
Nije, trebalo bi da umru zajedno s računarom. A kakva kupovina je u pitanju?
Desktop PC, Intel E5700, MB Asrock, VGA-Ati 5570, 4gb DD3, HDD 500Gb...Nista specijalno, konfiguracija za po kuci, gotov racunar za 300€.
Link to comment
Desktop PC, Intel E5700, MB Asrock, VGA-Ati 5570, 4gb DD3, HDD 500Gb...Nista specijalno, konfiguracija za po kuci, gotov racunar za 300€.
Pošto je u pitanju gotova konfiguracija sa instaliranim OS-om, ja bi ih sutra zvao da tu anomaliju regulišu.edit: mada mi nije baš najjasnije kakva to lampica svetli na mišu. Edited by Anonymous
Link to comment

Sad malo proguglah, vidim da ima dosta slicnih situacija i uglavnom kazu da je to ok...

Its normal, don't worry about it, its standard on motherboards these days, as there is generally a function in the bios that uses the keyboard, example keyboard power on/off. I'd ignore this issue completely.
It is not a problem, but a particularity with all motherboard I came across in the past 5 years. You can set the BIOS to have the computer to start with either a keystroke or with mouse. Because of newer power management system, to be fully compliant, motherboard have to do that. To resume from standby when the mouse is moved, for example, power should always been supplied to the mouse, or keyboard.
Link to comment
Kada sve to odradim i skliknem SAVEdobijem u WiFi networks:Obtaining address....a u WiFi sledece :Obraining IP adress from Lelekom....
:useiusvojekljuse:elem, resih problemako neko bude ima slican problem sa Lelekovim modemom/ruterom i HTCom potrebno je da uradi sledecu stvar:192.168.1.1advancedport mappingWireless LAN: "stiklirati"i submit! Edited by eye of the beholder
Link to comment

skrsio mi se windows xp na netbukicu. imam instalacioni disk, ali nemam u sta da ga utaknem, posto netbuk nema cd citac.da l mogu da iskopiram windows na eksterni hard i da pokrenem instalaciju s njega i da l je to kopiranje drugacije od obicnog kopiranja cedea, a javlja mi se da jeste, ili mi treba ipak eksterni citac?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...