Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ha! odlicno. sad cu da im objasnim.ja sam na faksu u beogradu imala predmet baze podataka i prckala sam nesto u php-u za MySQL, ali sam sve zaboravila.
menjaj avatar.hoces da nam zatvore forum zbog pedofilije?!
Link to comment
Da li SAP proizvodi baze podataka? Nasla sam ovo, ali kontam da je to smeh za Oracle-ov proizvod...Ko jos pravi baze?
Prciznosti radi ovde se prica o sistemima za upravljanje bazama podata (DBMS).Sistema za upravljanje bazama podataka ima ogroman broj i tu postoje oni opste namene (Oracle, MS SQLServer, IBM DB2, MySql, ... hiljade drugih), ali i specijalizovani sistemi kao sto predpostavljam da je ovaj SAP-ov. Jako je nezahvalno porediti sisteme iz jedne kategorije sa sistemima iz druge kategorije. Ne znam nista o ovom SAP-ovom maxdb-u, ali recimo mozemo reci da je po mogucnostima Google Application Engine Datastore 'smeh' u odnosu na Oracle DBMS, ali je s druge strane Oracle DBMS je 'smeh' u odnosu na ovaj Google-ov sistem kada se radi o procesiranju zahteva na cloud-u sa, za nas smrtnike, nepojmljivim stepenom distribucije.
Link to comment

pomoć please:svaki titl koji skinem sa neta mi prikazuje č,š,ć,ž,đ kao ч,ћ,ж,и ili tako nešto.onda ja u wordpadu to ručno sređujem sa komandom "replace..."sigurna sam da postoji neko elegantnije rešenje. neko podešavanje, nešto...?

Link to comment
pomoć please:svaki titl koji skinem sa neta mi prikazuje č,š,ć,ž,đ kao ч,ћ,ж,и ili tako nešto.onda ja u wordpadu to ručno sređujem sa komandom "replace..."sigurna sam da postoji neko elegantnije rešenje. neko podešavanje, nešto...?
Nađi u playeru opciju encoding i prebaci na central-european.
Link to comment

Problem!HTC wildfire se putem wirelessa spaja sa svakom mrezom ne postavlja pitanje da li otvorena ili zatvorena. Medjutim nikako ne mogu da spojim HTC sa kucnim Lelekovim modemom/ruterom HG520i. Prepozna mrezu, pita za sifru medjutim sve sto dobijem je "obtaining IP address" i to je to .. nece da sa se zakaci.Imali li neko neku ideju sta moze da bude?Ili da jednostavno "okljucam" mrezu?

Link to comment

Problem sa authentication? Pogledaj ovde za neke paralele. Inace, da bi se dao korisniji odgovor trebaju postavke (da ne kazem settings) koje imas na routeru i takodje sta u Wi Fi podesavanjima na Wildfire-u tacno pise. (Posebno pod Security/Authentication)

Ili da jednostavno "okljucam" mrezu?
Tvoj komsiluk ce bez sumnje pozdraviti tu odluku. Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...