Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ih, da je samo to :DIma čovek monitor i TV i ne može da postigne full frame sliku na tv-u, to je neka velika glupost koja proizilazi iz toga kako Win7, novi ATI drajveri i 16:9 tv i 16:10 monitor vide svoje mesto u sistemu, što nikako nije kako naš grunfi hoće. A trablšuting je dobar sport, tako da... ;)
Ubog ovakvih stvari prezirem ATI kartice. Povezivanje sa tv-om su tantalove muke.
Link to comment

Nikada problem sa ATI karticama i obicni TV-om nisam imao, stavise, cisto zadovoljstvo, extended i bog. Kada jednog dana budem uzeo LCD javicu se, mada ne verujem da cu imati problema :D

Link to comment
Hvala na informaciji. Samo jos jedno dodatno pitanje ako si vec nesto budzio sa ovom karticom - da li mora i da se ima dodatni kabl/adapter za napajanje?
Ipak ima i onaj koji si prvo postavio. Ide kabl uz njega koji ima molex na drugom kraju.Evo za BG, ovi gore su iz NSa Edited by Garnirung
Link to comment
Da li je neko probao u skorije vreme da otvori nalog na gmailu? Trazi mi da upisem broj mobilnog da bi mi tako poslao code za registraciju :isuse:
E, i meni povremeno traže broj i ja im uredno ne dam. Kolega je izgubio lozinku i na kraju je dao broj i odmah primio sms od gugla sa brojem, osećao se tako ranjivo, bwahahaha... pa šta, ljudi najverovatnije već i znaju tvoj mobilni samo ga, eto, sada i zvanično traže, ne žele biti zli, hoće da se sam predaš. Ništa ne fali. Pozz ;)
Link to comment

Cista glupost, amerikanci ne shvataju da se u velikom delu sveta karica za mobilni moze kupiti na svakoj trafici i da je broj mobilnog jako tesko povezati sa osobom koja ga koristi.

Link to comment
Nikada problem sa ATI karticama i obicni TV-om nisam imao, stavise, cisto zadovoljstvo, extended i bog. Kada jednog dana budem uzeo LCD javicu se, mada ne verujem da cu imati problema :D
+1. manje-vise je ok sto OS ne dozvoljava neodgovarajucu rezoluciju na monitoru, ali mi je neverovatno da ne dozvoljava 2 razlicite rezolucije - na monitoru i tv-u. jedino ostaje da sa programima sa lowlevel pristupom hardveru "na silu" setuju rezolucije monitora i tv-a.
Link to comment
+1. manje-vise je ok sto OS ne dozvoljava neodgovarajucu rezoluciju na monitoru, ali mi je neverovatno da ne dozvoljava 2 razlicite rezolucije - na monitoru i tv-u. jedino ostaje da sa programima sa lowlevel pristupom hardveru "na silu" setuju rezolucije monitora i tv-a.
daj neku preporuku za takav software?
Link to comment

Sve particije na slave hard disku su po današnjem uključivanju kompjutera nestale. Posle restarta su se pojavile, ali im nije dozvoljen pristup, sa porukom da je data unreadeble or blabla...Pogledam u komp. menadžmentu u win 7 i vidim da su mi sada sve te particije RAW tipa. Nelegalno nabavljeni Ontrack EasyRecovery tvrdi da je sa diskom sve ok. On vidi sve fajlove. Ne bih da radim recovery, već da nekako bez gubljenja podataka prebacim disk u NTFS. Ima li nade?

Link to comment
Sve particije na slave hard disku su po današnjem uključivanju kompjutera nestale. Posle restarta su se pojavile, ali im nije dozvoljen pristup, sa porukom da je data unreadeble or blabla...Pogledam u komp. menadžmentu u win 7 i vidim da su mi sada sve te particije RAW tipa. Nelegalno nabavljeni Ontrack EasyRecovery tvrdi da je sa diskom sve ok. On vidi sve fajlove. Ne bih da radim recovery, već da nekako bez gubljenja podataka prebacim disk u NTFS. Ima li nade?
pa ako ti kaze da je disk OK, onda pretpostavljam da nije corrupted. sledeca solucija je da imas missing boot sector(hm, win se podigao a da je izgubio neki boot sector? sigurno je prvi put :D). znaci pokusaj pronaci neki software za popravku MBR, to bi moglo pomoci. ako ti ni to ne pomogne, onda je jednostavno sjeban beyond repair. znaci recovery podataka, i format HDD
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...