Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pa nisu se baš brinuli o bezbednosti.Ili ja ne razumem.Da li si ti na toj firminoj mreži? Ili vidiš istu mrežu.... u tom slučaju gledaj da bude neki neuposlen računar, 6 giga je mnogo, primeti se usporenje, i prvo probaj da li možeš i ti da mu priđeš. Mada ljudi retko koriste i proveravaju shared foldere u ortakovoj firmi admini proveravaju kopiranja tog obima sa korisnikom računara. Imate li neki zajednički disk, da napraviš u nekom levom folderu sakriven folder pa da tamo uglaviš...

Link to comment
zapravo mi se čini da mogu da odem na view entire network, i da nađem firminu mrežu, ali ne znam gde da bacim taj pdf. da li mogu bilo gde pa da ga kasnije samo pokupim sa neke lokacije u mreži?
хоћеш да ставиш на нечији share фолдер па после да покупиш... па можеш то, ако имаш права писања, само провери да ли можеш да приступиш и из виртуалне и нормално том фолдеруа чек, је л' твој рачунар на фирминој мрежи, је л' он видљив
Link to comment

pa ajde, probaću to sutrasamo se bojim da sam sa prave mašine, a ne virtualne došao do entire network. tada bih već mogao i da nađem svoj komp i kopiram samo pdfu najgoroj varijanti kopiram ceo C disk za virtuelnu koji mogu da vidim u pravoj

Edited by korindjar
Link to comment
Ne trudi se da odgovaras. Zabole me za tvoje izgovore.
Не питај се зашто добијаш безвезне одговоре кад не кажеш шта ти треба.
Link to comment
:lol:što čekati pauzu... *hustler pulls out a wii gun, "stick em up", he yells, "gimme all your books", he throws a usb stick to the nearest dork, "you, put it all here, the rest of you bite the reasonably priced laminate floor, NOW", "I`m gonna learn me some oracle at home and nobody's gonna stop me"
Link to comment
ma kakvo kompijuterašenje... sačekaću da trener i ostali izađu na pauzu za kafu i skinuti sa admin kompa
што не рече одмах да имаш ту опцију :lol: био тако неки софтвер (више којекаквих програма), вредности неколико хиљада евра који смо ми покушавали некако да набавимо, наговоримо руководство да нам купи, украдемо, шта год, јебига стварно нам требало, кад одједном овај 1 Кинез из те америчке фирме са којом сарађујемо не рече "е па имам ја то све", а ми :o испоставило се да је лик када је био на сертификацији софтвера, која траје неколико дана, сконтао да ликови из те лабораторије повремено изађу напоље, кафа, ручак, цигарете, шта год, углавном нинџа је обишао једно 5-10 њихових рачунара и покупио све живо
Link to comment

Treba da cukam seminarski o Al-Kvarezmiju i njegovoj knjizi u kojoj ima podosta algebre i geometrije. Koji je najbolji program za pravljenje geometrijskih slicica (i da opcionalno ima grcka slova i sl.)? Slicice bi posle ubacio u tekst cukan u wordu a onda sve konvertovao u pdf.

Link to comment
Treba da cukam seminarski o Al-Kvarezmiju i njegovoj knjizi u kojoj ima podosta algebre i geometrije. Koji je najbolji program za pravljenje geometrijskih slicica (i da opcionalno ima grcka slova i sl.)? Slicice bi posle ubacio u tekst cukan u wordu a onda sve konvertovao u pdf.
u kom browseru ti najmanje smaraš?
Link to comment
Nerviraju me ove nove tastature, izbacuju insert dugme! Čemu to?
da ne moram da čupam jebeni insert sa tastature na kojoj radim, što mi je standardna procedura.
Link to comment

Ja sam posle velikog otpora koji sam pružao bilo kakvoj promeni u toj grupi tastera uspeo potpuno da se priviknem na ovo rešenje.Insert je tu, ali ne smara. PgUp/PgDn/Home/End su mi pravili neko vreme problem, ali sada i ne primećujem kada sa ovakve tastature pređem na "normalnu" i obrnuto.zhJq7.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...