Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Veoma korisno rasejan. Ako ne znas, iskuliraj.
Какво питање, такав и одговор. "Оно што нису вируси" - шта, све остало? ли си мислио на тројанце, спајвер и остало? Шта те у ствари мучи?Тј нисам се просеравао језички, него као програмер. Кад ти неко дође са неодређеним питањем, имаш разне методе да га натераш да призна шта у ствари хоће. Зајебанција је из асортимана гуд кап метода evilsmile.gif.
Link to comment

хм... јел мени обрисана порука или није успео пост :unsure:

mora ovde pitanje. gde da nađem activity guide za oracle business intelligence (workbook po kome se radi obuka na testnoj bazi)ako ne treba mi dobar vodič za oracle bi
енивеј... ај поново, јеси пробао да погледаш на Oracle-овом сајту, има ту по нeки guide
Link to comment
хм... јел мени обрисана порука или није успео пост :unsure: енивеј... ај поново, јеси пробао да погледаш на Oracle-овом сајту, има ту по нeки guide
škrbavi su. nemaju slika niti površina za bojenje i spajanja tačkica.ne stvarno. video sam to i ne deluje mi da iz toga mog nešto da naučim osim ako se na mesec dana sa instaliranom virtuelnom makinom ne zabarikadiram u šumi828 strana užasno korisnički neprijateljskog teksta Edited by korindjar
Link to comment
šta sad da radim :(
Пу, избацили су још једну корисну опцију из Пенџерија(рж).Можда фдиск још ради...
Link to comment

okej evo drugačijeg pitanjakako da sa virtualne mašine koja je instalirana na firminom kompu skinem guide?direktno nema jebene šanse.pokušavam već dva dana da ga ukrademprobao sam sa share folderima na virtuelnoj, da se zakačim na komp u svojoj kancelariji, da pustim na štampu, daotvorim particije virtuelne mašine....ovo poslednje mi deluje najrealnije. da kopiram c: virtuelne od 6GB na usb, pa da kući otpakujem sa programom koji otvara taj format. bi to moglo?

Edited by korindjar
Link to comment
Какво питање, такав и одговор. "Оно што нису вируси" - шта, све остало? ли си мислио на тројанце, спајвер и остало? Шта те у ствари мучи?Тј нисам се просеравао језички, него као програмер. Кад ти неко дође са неодређеним питањем, имаш разне методе да га натераш да призна шта у ствари хоће. Зајебанција је из асортимана гуд кап метода evilsmile.gif.
Na kompu drzim gomilu bitnih stvari za mene, mogu slobodno reci da mi je tu najveci deo i radne i slobodne aktivnosti. Gotovo svi materijali za fax, gomila licnih stvari, neki moji radovi, gomila bitnih napomena i pretraga i sve to se iz dana u dan menja i raste. Zato kad dodjem ovde ne zelim da umoran tumacim maliciozne sale vec da nadjem pravu pomoc ako neko ima da je ponudi.Ne trudi se da odgovaras. Zabole me za tvoje izgovore.
Probaj Spybot ili SUPERAntiSpyware Free Edition trebalo bi da pomognu
Instalirao drugi, upravo radi prvi krug. Fala. Edited by gotivac
uklonjeno vredjanje
Link to comment

@haseler: Pa da, to bi valjda moglo, mada nikada nisam otvarao virtualne diskove. Ako ništa drugo možeš i sam da digneš virtual kući.A je l' možeš obrnuto, da šeruješ folder na mašini pa da ga vidiš u virtuelnoj pa da tu kopiraš?

Edited by Vapad
Link to comment
probao sam sa share folderima na virtuelnoj
шта је био проблем са овим? коју виртуелну машину користиш, vmware ili virtualbox? јебига, ја сутра нисам на послу, а напамет не знам... али наћи ће се већ неко ко зна
Link to comment
da šeruješ folder na mašini pa da ga vidiš u virtuelnoj pa da tu kopiraš?
за virtualbox знам сигурно, а прилично сам сигуран и за vmware, да може да се намести фолдер у регуларној машини који је видљив у виртуелној у суштини и служи за размену података... али као што рекох не знам напамет
Link to comment

Radim sa Virtual PC i softverom iz 1993-ce tako da mi je to malo mračno. Ali znam da može da se deli a u Virtual PC-u se sasvim lako radi i dreg'n'drop ako je virtelna mašina win98 pa na gore. A i u virtualboxu, za vmware kažu da se teže čupa, ali sa njim nisam radio.

Edited by Vapad
Link to comment

po screenshotovima vidim da nije vbox. drag&drop nema šanse. ovo je baš dobro zaštićeno i mislilo se o tome. sad treba smo da provalim gde je rupa sistema

@haseler: Pa da, to bi valjda moglo, mada nikada nisam otvarao virtualne diskove. Ako ništa drugo možeš i sam da digneš virtual kući.A je l' možeš obrnuto, da šeruješ folder na mašini pa da ga vidiš u virtuelnoj pa da tu kopiraš?
ne mogu da napravim uopšte spoj između virtuelnog i pravog. probao sam share u oba smera, a lini mi se da search computer i network places sa virtuelne nalazi samo admonov komp i fajlove.zapravo mi se čini da mogu da odem na view entire network, i da nađem firminu mrežu, ali ne znam gde da bacim taj pdf. da li mogu bilo gde pa da ga kasnije samo pokupim sa neke lokacije u mreži? Edited by korindjar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...