Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Huh... a da skineš drajvere i ako te pita da pustiš windows da sam nađe odgovarajuće na netu...
mislim da nisu drajveri problem. citao sam sta su pisali ljudi koji imaju isti problem i niko nije resio tak sto je nasao odgovarajuci drajver.
Link to comment

cini mi se da sa resio problem.evo kakodakle umesto adjust for best appearance izabrao sam adjust for best performance. kod ovog prvog sve ovo ispod je stiklirano a ovako je sve iskljuceno. evo par slicica da vidite kako izgleda

 

izgleda kao windows 98 ali mi to zaista nije bitno ako sve ostalo radi normalno. zanima me da li mislite da ove stvari koje sam iskljucio nece uticati na nista drugo osim na izgled windowsa?

Link to comment

Па пише ти тамо, то су визуелна улепшавања (која си сад сва искључио - УБР, не мораш нужно да их искључиш баш сва; на твом месту, пробао бих да их укључим-чекирам, једно по једно. На тај начин би и задржао нека од визуелних побољшања, а као друго и идентификовао могући извор проблема; а онда можда и нашао праву солуцију).

Link to comment

desnim tasterom na desktop bekraund, odeš na personalizejšn, tu pronađeš opciju čejndž desktop ajkons, i uključiš ili isključiš one koje ti trebaju odnosno ne trebaju

Link to comment
cini mi se da sa resio problem.evo kakodakle umesto adjust for best appearance izabrao sam adjust for best performance. kod ovog prvog sve ovo ispod je stiklirano a ovako je sve iskljuceno. evo par slicica da vidite kako izgleda

 

izgleda kao windows 98 ali mi to zaista nije bitno ako sve ostalo radi normalno. zanima me da li mislite da ove stvari koje sam iskljucio nece uticati na nista drugo osim na izgled windowsa?

Da, ima čitava škola koja ih tak ima, pogotovo među geekovima. utjecaj na performanse je manje više pozitivan, osim što čini mi se ne rade neke 'više' tehnike video renderinga, ali to ne bi trebalo biti razlog za neka uzbuđivanja.Ako hoćeš, možmo probat nešto probavat kroz Teamviewer..
Link to comment
Da, ima čitava škola koja ih tak ima, pogotovo među geekovima. utjecaj na performanse je manje više pozitivan, osim što čini mi se ne rade neke 'više' tehnike video renderinga, ali to ne bi trebalo biti razlog za neka uzbuđivanja.Ako hoćeš, možmo probat nešto probavat kroz Teamviewer..
jel moguce da mi je satnik ubacio virus kada sam ga zadnji put pustio da ceprka po mom kompu preko teamviewera?
Link to comment

Samo ti daj njemu da ti džara po kompijuteru i otkriva naše tajne. Kao da ga nisi provalio da je on onaj sa brkovima na tajno snimanom videu sa Martinom Špegeljom.

Link to comment

mora ovde pitanje. gde da nađem activity guide za oracle business intelligence (workbook po kome se radi obuka na testnoj bazi)ako ne treba mi dobar vodič za oracle bi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...