Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ma nek čovjek stavi ono što mu radi kako spada. Meni su drajveri za 7 puno kvaliteniji od drajvera za Vistu za isti laptop - eto možda ima i obratnih slučajeva.

Link to comment
Izvini, koji je ono beše laptop, da li si siguran da je to nejtiv rezolucija?Edit: i stavi mu neki klasičnu temu.
laptop je hp pavillion dv9700monitor je 17"isao sam u nvidia control panel i tamo sam kliknuo na native rezoluciju sto me je vratilo na rezoluciju koju mi je preporucio windows, a to je ujedno i najveca rezolucija (1440 x 900). neki su resili proble tako sto su uradili nesto sa rezolucijom ali ja nisam. mozda stvarno to nije odgovarajuca rezolucija?
Link to comment

jos jedno pitanje.nabavicu xp od druga ali me zanima sta sve od drajvera moram da skinem. na ovoj stranici koju je postovao vapad kada izaberem xp izlazi samo ovohttp://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=228&lc=en&cc=us&dlc=en&sw_lang=&product=3636841pored ovoga skinuo sam i drajver za graficku. jel treba jos nesto osim toga? kad kliknem na vistu izadju mi i drajveri za graficku i za cihipset i za audio. ovamo na xp nemam nista od toga u ponudi za download.

Edited by kojot
Link to comment
Kako bre ta rezolucija kad gore na hp-ovom sajtu u specsima stoji 1440x900?
Ima dve verzije, WXGA i WSXGA+, mislim da ovaj sa 8600M GS ima jaču varijantu. Možda grešim, narafski.
Link to comment
Биће ти то ОК. Док год имаш драјвер за вајрлес и мрежну картицу, тј. приступ интернету. Ако интернет ради, онда можеш појединачно да јуриш ово или оно што фали (најгоре је кад завршиш инсталацију и установиш да никако не можеш да приђеш интернету, што се мени једном десило - живи ЦД са линуксом може бити спас у тој ситуацији).
Link to comment
1680x1050 bi trebalo da bude prirodna rezolucija.
Na 17 inča? Teško.
pokusao sam i kaze da rezolucija is not supported by yor display.jbg, moracu da instaliram xp. pu...
Naravno da je not supported. Ja bar nisam video 17inčni TFT koji podržava 1680x1050.Nego, ja i dalje ne vidim koji je tvoj problem, na skrinšotovima koje si postovao, meni sve normalno izgleda. Edited by gotivac
Link to comment

jedan od mnogih, i MSI ima takođe, i DELL, to su ipak high end mašine.http://www.screenaid.com/hp-pavilion-dv9000-laptop-lcd-screen-17-wsxga1680x1050-glossy-p-28220.htmlbtw, i meni izgleda ok, ali verujem da mu smeta nešto, a ovo je jedna od mogućnosti. EDIT: bila - zato sam i mislio da proba HP drajvere, jerbo su možda custom made...EDIT 2 : The Revelation - btw, normalno da nama izgleda dobro zato što je slika iz sistema, koji radi dobro, a njemu ekran nije dobar (znači opet moguće da je rezolucija) pa njemu slika izgleda loše. Kontaš. Mi ne gledamo kroz isti prozor. Jebote kako sam glup.EDIT 3 : kojote, probaj njihove drajvere, priti pliz, vit šugr on top

Edited by Vapad
Link to comment
Naravno da je not supported. Ja bar nisam video 17inčni TFT koji podržava 1680x1050.Nego, ja i dalje ne vidim koji je tvoj problem, na skrinšotovima koje si postovao, meni sve normalno izgleda.
ne mogu slike to da docaraju. vec sam postovao link gde se ljudi zale na istu stvar. slova su mutna, nisu izostrena i posle par minuta pocinje da me boli glava i imam osecaj da cu oslepeti ako nastavim da gledam. uzas!ako neko zna gde mogu da skinem xp koji je ok neka mi posalje na pm. Edited by kojot
Link to comment
jedan od mnogih, i MSI ima takođe, i DELL, to su ipak high end mašine.http://www.screenaid.com/hp-pavilion-dv9000-laptop-lcd-screen-17-wsxga1680x1050-glossy-p-28220.htmlbtw, i meni izgleda ok, ali verujem da mu smeta nešto, a ovo je jedna od mogućnosti. EDIT: bila - zato sam i mislio da proba HP drajvere, jerbo su možda custom made...EDIT 2 : The Revelation - btw, normalno da nama izgleda dobro zato što je slika iz sistema, koji radi dobro, a njemu ekran nije dobar (znači opet moguće da je rezolucija) pa njemu slika izgleda loše. Kontaš. Mi ne gledamo kroz isti prozor. Jebote kako sam glup.EDIT 3 : kojote, probaj njihove drajvere, priti pliz, vit šugr on top
upravo sam probao i ne moze da se instalira zato sto je to drajver za vistu. Edited by kojot
Link to comment

Huh... a da skineš drajvere i ako te pita da pustiš windows da sam nađe odgovarajuće na netu...EDIT: klikni desno dugme na desktop, pa skrin rezolušn. Imaš advensd setings, pa tab monitor, isključiš - hide modes that monitor cannot...vratiš se na adapter, klikneš list all modes dugme i izabereš 1680x1050 32 bit 60Hz .... pa da vidimo konačno da li je to to..

Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...