Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne radi ti Aero. Nešto nije u redu, da li si instalirao sve drajvere? Da nisi stavio W7 Home Basic?
pa ne znam, samo sam isao na onaj windows update, a kasnije sam instalirao drajver za graficku. mozda se ne vidi na slikama ali definitivno nesto ne valja.
Link to comment

Koja grafička, i možeš li iz Device Managera (u Control Panelu) iščitati verziju i datum drajvera?Mada ne bi trebalo da je to, sedmicin apdejt je dosta dobar sa drajverima.

Link to comment

malo sam modifikovao cleartype ali cini mi se da generalno nije dobro. evo drajvera. instalirao sam verziju za laptop. mozda sam treba obican?jel ovo znaci da je ok instalirano?i wtf je aero, i kako da to namestim?dafov.png

Link to comment

Izgleda kao da ti to nije native rezolucija monitora, pa monitor radi stretch ili shrink slike. Kad to proveriš/podesiš idi na Control Panel -> Display, pa sa leve strane gore klikni na "Adjust ClearType text". I ako je već štiklirano "Turn on ClearType" idi lepo na Next, Next, Next i izaberi sebi pravo poravnanje.

Link to comment

@kojotSkini i instaliraj najnovije drajvere za svoju matičnu ploču/laptop i nakon toga uradi Windows Update. Ukoliko si stavio Home Basic on je naprosto takav, nema Aero.

Link to comment

Drajver se čini dobar. I ako si na laptopu, obavezno instaliraj M verziju za laptope, inače kartice znaju da pregore (sredio tako dve).Za Aero desni-klik na prazan prostor, odaberi Personalize, onda jednu od Aero tema, pa se igraj s time.

Link to comment
@kojotSkini i instaliraj najnovije drajvere za svoju matičnu ploču/laptop i nakon toga uradi Windows Update. Ukoliko si stavio Home Basic on je naprosto takav, nema Aero.
pa to je valjda uradila sedmica umesto mene? jedino sam sam skinuo drajver za graficku.
Drajver se čini dobar. I ako si na laptopu, obavezno instaliraj M verziju za laptope, inače kartice znaju da pregore (sredio tako dve).Za Aero desni-klik na prazan prostor, odaberi Personalize, onda jednu od Aero tema, pa se igraj s time.
imao sam na nvidia opciju da biram 8 seriju za notebook i obicnu seriju. izabrao sam frajver za laptom. ne znam da li je to M verzija?
Link to comment
@kojotSkini i instaliraj najnovije drajvere za svoju matičnu ploču/laptop i nakon toga uradi Windows Update. Ukoliko si stavio Home Basic on je naprosto takav, nema Aero.
jel ploca ovaj deo gde pise computer pa ispod ACPIx86moguce je onda da nemam drajver za plocuizvinjavam se ako postavljam glupa pitanja ali jbg... Edited by kojot
Link to comment
pa to je valjda uradila sedmica umesto mene? jedino sam sam skinuo drajver za graficku.
Nije. Imaš u Device Manager-u dva uskličnika. Moraš skinuti sve drajvere i nakon toga će sedmica (više-manje) raditi apdejte kako treba. Aero mora da ti se pojavi po difoltu (unakaziće me rajesani).edit:
moguce je onda da nemam drajver za plocu
Skini drajvere sa sajta proizvođača MB-a. Edited by Anonymous
Link to comment

ma kakvi drajveri matične ploče za laptop, bolansve je tu u redu samo ne radi aero. kojote, pa koji si Seven stavio? Klikni na personalize i izaberi, recimo, temu Architecture.

Link to comment

cini mi se da je sada malo bolje kada sam promenio aero temu i clear type. mada moguce je da sam se navikao. slova su jos sitna ali jbg...

Link to comment
ma kakvi drajveri matične ploče za laptop, bolansve je tu u redu samo ne radi aero. kojote, pa koji si Seven stavio? Klikni na personalize i izaberi, recimo, temu Architecture.
Pa ja nemam pojma da li on ima laptop ili kućni kompjuter.
Link to comment
cini mi se da je sada malo bolje kada sam promenio aero temu i clear type. mada moguce je da sam se navikao. slova su jos sitna ali jbg...
ipak nista, morao sam da uzmem drugi komp posto je ovo nepodnosljivo. ukoliko ne nadjem sutra resenje necu koristiti kompjuter dok ne nadjem vistu ili xp.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...