Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne baš.Čisto preporuka par ljudi kojima verujem + što volim programe koji imaju portable verzije (gledam da što manje instaliram; Program Files mi ima manje foldera nego ti prijatelja pušača :P ).Probao i zadovoljan sam brzinom i odnosom performansi pre/posle.
Pametan si ti a ne ko mi seljaci da moramo stalno da ceprkamo po startupovima <_< Ja sam probao puno programa (defragler, diskeeper, JDK, auslogics...) i ovaj sadasnji mi se cini najboljim. Ne bih ga menjao tek tako.edit: svidza mi se ovaj tuneup, ima sve i svasta da se igras u njemu. Edited by Shan Jan
Link to comment

Hoću da priključim zvučnike na notebook ili laptop. Postoji li nešto što tom prilikom može izazvati problem? Npr. Na statičnom računaru imam zvučnike sa vlastitim napajanjem. Mogu li oni ići na notebook/laptop?

Link to comment
mogu, što da ne.ja ih utaknem tamo gde idu slušalice
Ok, hvala...ma ne razumijem se u te stvari pa rekoh da nešto ne bi stradalo, bolje da pitam.
Link to comment

So, How do you Upload Video in HD to Youtube?For the highest quality, YouTube now recommends the following setting for your video:MPEG4 (DivX, Xvid, H.264) format1280×720 resolution or 1080p128k Mono or 320k Stereo MP3/AAC audio24,25 or 30 frames per secondUp to 2GB file size and 15:59 min. durationYouTube accepts a wide range of video file formats such as .WMV, .AVI and .MOV but you may get the best results from converting your file to MPEG4 video with MP3 audio.ovo je iz 2008, mozda se nesto promenilo, prvi problem je trajanje, treba da iscepkas u 4 dela. Drugi problem, zbog kog je gosn Šan najverovatnije tako reagovao, bi ti mogla biti brzina aplouda, tj. koliko brzo saljes podatke, ako imas neki uber mega net ti reci, ako imas adsl paket, tesko... ako imas 256kbs to je, grubo oko 25 kilobajta u sekundi, znači oko 41 sekund za megabajt, tebi treba oko 2800 megabajta, to je negde oko 32 sata konstantnog aplouda...pući će najverovatnije mnogo pre isteka tog vremena.

Link to comment

Nije mi problem uploud.U pitanju je rustican snimak prebacen sa VHS-a (mozda i sa bete) iz '88 sa nekog takmicenja. Moja zena sa 17 godina, ali i jos jedno 40-ak osoba iz 4 opstine.Ima youtube, ima li jos nesto osim rapida gde se moze okaciti?

Link to comment
Nije mi problem uploud.U pitanju je rustican snimak prebacen sa VHS-a (mozda i sa bete) iz '88 sa nekog takmicenja. Moja zena sa 17 godina, ali i jos jedno 40-ak osoba iz 4 opstine.Ima youtube, ima li jos nesto osim rapida gde se moze okaciti?
Ako je rustican i to VHS, moze to kvalitetno da se sabije bez posebnog gubitka kvaliteta. Probaj HandBrake.
Link to comment

Jel normalno da mi je Windovs folder tezak 29gb???? Hard sam podeli na particiju od 84 i ostatak Nemoguce da mi 4 igra (Pes,FM, NBA 2K11 i COD MW2) zauzimaju ceo hard disk da mi je slobodno samo 3gb???

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...