Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja provrtim mbam povremeno
Besplatnjaci sa svaki dan - Avira Free za svakakve Windowse, Microsoft Security Essentials za legalne. Za vatrogasne potrebe, Malwarebytes AntiMalware.
ispalo je da MBAM imam, nije ništa našao, kao ni adblock. onda sam instalirao i pokrenuo SuperAntiSpyware, koji je našao svašta nešto.Hvala svima na preporukama ;)
Link to comment

Treba mi ABAP literatura. Ima li neko istkustava i moze li mi preporuciti nesto opseznije od "ABAP za pocetnike" za +30 Euro?Hvala.

Edited by B_B
Link to comment
Treba mi ABAP literatura. Ima li neko istkustava i moze li mi preporuciti nesto opseznije od "ABAP za pocetnike" za +30 Euro?Hvala.
Imam ja, ali na poslu... Ovde mi je samo Abap za 21 dan, pdf... Ako hoćš, okačim ti to negde...Uzgred, koji te šejtan tera da to učiš?
Link to comment
Imam ja, ali na poslu... Ovde mi je samo Abap za 21 dan, pdf... Ako hoćš, okačim ti to negde...Uzgred, koji te šejtan tera da to učiš?
Okaci molim te. Hvala ti puno. (Sta imas na poslu? Ako je dobro, napisi barem kako se zove)Ukratko, IT-likovi koji su nam kojekakve zelje ispunjavali tektako, to vise ne smiju da rade, sve treba preko oficijelnih tiketa kod programera u Madjarskoj da ide, a to moze da traje i do 3-4 mjeseca...
Link to comment
Okaci molim te. Hvala ti puno. (Sta imas na poslu? Ako je dobro, napisi barem kako se zove)Ukratko, IT-likovi koji su nam kojekakve zelje ispunjavali tektako, to vise ne smiju da rade, sve treba preko oficijelnih tiketa kod programera u Madjarskoj da ide, a to moze da traje i do 3-4 mjeseca...
Evo ovde, zip arhiva, ipak nije PDF, nego HTML....A kako se zove to što imam na poslu, pojma nemam... Generalno, imam 2 ili 3 knjige o SAP-u, a jedna od njih je o ABAP-u, baš nešto za neki srednji ka višem nivou, ako se dobro sećam...Ali, s obzirom da nama još ne daju da programiramo, nego samo slažemo glupe objekte, nisam se previše udubljivao...Okači ću ti u ponedeljak uveče to što imam...
Link to comment

Da pitam i ovdi....Problem sam primetio nakon apdejta AlterIWnet-a, kada sam usao u igru. U pocetku sam mislio da je do njih, ali nijehttp://www.youtube.com/watch?v=L6F2ScZwHQESnimao sam mobom, ali moze da se cuje i vidi (donekle) na sta mislim. Uvek je tako na pocetku mape, pa se malo smiri, pa se opet pojavi. Secka kao da je prezahtevna igra (ili visok ping), plus to "odzvanjanje"Pesme u Winampu zvuce normalno, kao i video na YTu. Kada pustim neki film u KMPlejeru cuju se i vide problemi, ali manje izrazeni nego u MW2.Kada zvucnike prikljucim na integrusu, oscilacije se smanje, ali su i dalje prisutne Osim toga, komp radi normalno

Link to comment
Evo ovde, zip arhiva, ipak nije PDF, nego HTML....A kako se zove to što imam na poslu, pojma nemam... Generalno, imam 2 ili 3 knjige o SAP-u, a jedna od njih je o ABAP-u, baš nešto za neki srednji ka višem nivou, ako se dobro sećam...Ali, s obzirom da nama još ne daju da programiramo, nego samo slažemo glupe objekte, nisam se previše udubljivao...Okači ću ti u ponedeljak uveče to što imam...
Hvala ti jos jednom, i za ovo i za to sto slijedi. U principu ne daju ni nama, ali imam citav teststistem da vjezbam, a ovi likovi koji vise ne smiju da programiraju, ipak smiju ono sto je gotovo programirano da postave u produktivni sistem. Tako da se nadam, da cu na kraju dobiti na vremenu.
Link to comment
@nbg4ever: jesi li probao novi directX, pa nove kodeke eventualno?
Dx najsveziji, kodeci ne znam kako bi uticali na igricu...smanjio rezoluciju, prestalo da steka. Posle vratio na staro, sve OK. Ni kod KMPa nema problema. Ko zna sta se tu dogodilo :unsure: Od svog tog razvlacenja kucista, raspizdio sam nogom o isto, tako da sad jedva hodam <_<
Link to comment

kako da pravim pdf fajlove? ovo me sve tako frustrira, često moram da štampam ili šaljem samo po jednu ili dve iz nekog pdf fajla, pa, pošto nosim u kopirnicu često, ili pošto moram da aploadujem to često, lakše bi mi bilo da mogu da od te dve strane napravim novi fajl, manji. imam opciju da štampam u xps fajl, što mi ne odgovara, jer ovi iz kopirnice u koju idem ne znaju ni šta je txt fajl, a kamoli sad tamo neki opskurni xps. e sad, kod nekih ljudi sam videla da imaju opciju za to u samom adobe readeru, ja to nemam, i nikakvo guglanje mi ne pomaže da to nađem. je l mi za to treba neki addon?i da li može da se štampa u pdf fajl (kad već može u xps), mada je to ista stvar?da li to ima veze sa tim da li sam platila za taj rider?i da li je lakše praviti pdf fajlove ako uopšte ne koristim adobe reader već neki drugi, besplatan pdf vjuer?hvala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...