Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Hm. Sramim se priznati, ali ja taj gornji deo na poklopcu nisam ni za šta koristio, od kako sam ga kupio, nisam znao čemu služi :blush: :blush: Ja sam za skeniranje uvek postavljao papir ispod poklopca kao za kopiranje i davao komandu za sken, i on je tako to odrađivao.No, podstaknut tvojim uputstvom probao sam odozgo, da prostiš, i stvar je stalno zaglavljivala, išlo ukoso. I onda sam nešto tu čačkao, gore dole, verovatno je bila mehanika, da je taj gornji sistem i sam u prazno povlačio pa se nešto zaglavilo, i posle toga, ojađen, krenem ponovo po starom, kad ono RADI.Dakle , druže za tebe :Hail: što si me uputio i naučio ponešto ( uz štampač nemam uputstvo )

Link to comment

od skora sam primetio da vise ne mogu da skidam jutuuube klipove pomocu realplayera, sto sam do sada cinio. pa me zanima- 1)da li je to do mene, da nisam nesto sjebao, a svi ostali to rade bez problema 2)koja je alternativa?

Link to comment
od skora sam primetio da vise ne mogu da skidam jutuuube klipove pomocu realplayera, sto sam do sada cinio. pa me zanima- 1)da li je to do mene, da nisam nesto sjebao, a svi ostali to rade bez problema 2)koja je alternativa?
skini najnoviju verziju RP, do toga je
Link to comment

Ne mogu se nikako ulogovati u Hotmail. Siguran sam da znam odgovarajuci username i pass, ali on tvrdi drugacije. Imao sam memorisane podatke i automatski se logovao u mail i messenger ali sad odjednom nema teorije... Sta bi to moglo da bude, da li mi je neko hakovao nalog pa promenio sifru ili...?Jel imao neko slican problem? Sta da radim? Ne secam se odgovora na sigurnosno pitanje, verovatno sam tad nesto lupio, samo da sto pre zavrsim registraciju. :frust:

Edited by mr@ki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...