Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da nastavim solilokvij: kupio Leadtec PCI karticu, ugurao bez ostecenja u slobodan slot (necu to skoro raditi), i posle jedno 2 sata pipanja u mraku (kako da znam da sam dobro aktivirao 2 ganc nova i medjusobno povezana komada hardvera, kada nemam referentni uredjaj niti mogucnost da se savetujem sa onim kome placam za TV signal, doduse dinar mesecno...) uspeo da pokrenem sve kako treba. Sam svoja tehnicka podrska.Ubacili i HBO u paket za dz, me likes it
Vasudeva broke a cherry :s_w: .
Link to comment
Fala.Inace samo da citiram tehnicku podrsku Telekoma, verbatim. Ovo je receno uz izvesni vaspitni ton, kao da sam maloletni haker koji pokusava da napravi neku nepodopstinu."Mi smo tehnicka podrska za povezivanje open IPTV signala na televizor, a ne na racunar. Ovde nema nikoga ko vam moze pomoci"
Кад сам монтирао* уговор са Телекомом, питао да ли тај ИПТВ може преко рачунара - има ли неки софтвер који може то да тера, кажу јесте, има на сајту. Аха, реко могу то касније да додам ако ми се баш додаје.Наравно, на сајту ни речи о томе.__________*знам да се каже склапао, ал' и ови што продају намештај никад не кажу "склапамо" него "монтирамо", па реко да политички искоригујем своју реченицу, злу не требалое, да, врхунац сањивости је "очи ми монтажне" Edited by расејан
Link to comment

ja sam totalni ignorant za skidanje softvera sa neta,molim pomoctreba mi Bluetooth neki,otkud znam,neki obichan..jer kad sam ukucala to na googlu saznadoh da ih 3482901 vrste...hocu da povezem telefon sa njim/kompom i da ispraznim sadrzaj sa fona..imam ono malo plavo usb bluetooth sranjce ali nemam softver na ovom kompu..ako je moguce,bila bih zahvalna :)

Link to comment

imam Telekom ADSL od 4 megabita, odjednom je porastao na 10 megabita. plasim se da pozovem korisnicku sluzbu da mi ne vrate na 4, a plasim se i da mi nisu greskom povecali paket...mada ni ne postoji paket od 10 megabita.da li neko ima iskustvo slicno ovom?

Link to comment

otkrio sta je. crko IPTV pa je sistem automatski sabrao taj internet sa onim za web :isuse:nista, dok to ne proradi skinucu boga oca

Link to comment
imam Telekom ADSL od 4 megabita, odjednom je porastao na 10 megabita. plasim se da pozovem korisnicku sluzbu da mi ne vrate na 4, a plasim se i da mi nisu greskom povecali paket...mada ni ne postoji paket od 10 megabita.da li neko ima iskustvo slicno ovom?
Pojma nemam, ali sretao sam da je negde na netu pominjano ADSL+IPTV=4MB+6MB, pa se mislim da ti to nije neka posledica uvođenja i jednog i drugog :unsure:EDIT: E, pa, vala si mogao da otkriješ tri minuta kasnije dok ne otkucam svoju repliku angry.gif Edited by Ajant23
Link to comment

ovo je topic "kod poslednje sanse"? elem, umrla mi usb fles memorija, a na njoj imam (znam da sam kreten) podatke koji su par meseci svakodnevnog rada...da je bacim u kontejner? :isuse:

Link to comment

Mojoj tetki se računar restartuje sam od sebe uvek u isto vreme - tipa u 22:35. To traje već godinu dana ali ja tek sada saznadoh. Pojma nemam šta i gde treba da tražim. U pitanj ue XP profi pack 3.Samo da dodam da se restartuje bez obzira da li se na njemu nešto radi ili ne. A ako se nešto radi to je samo internet, nikakve igre ili nešto slično.

Edited by kiki
Link to comment
Mojoj tetki se računar restartuje sam od sebe uvek u isto vreme - tipa u 22:35. To traje već godinu dana ali ja tek sada saznadoh. Pojma nemam šta i gde treba da tražim. U pitanj ue XP profi pack 3.Samo da dodam da se restartuje bez obzira da li se na njemu nešto radi ili ne. A ako se nešto radi to je samo internet, nikakve igre ili nešto slično.
Jel neko bacio pogled u Scheduled Tasks?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...