Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

TFT ili LCD? Probaj najpre nekom magicnom krpom i vodom, ako ne ide, ne znam, mozda mozes uzeti maaaalo onog sredstva za ciscenje stakla pa kani na krpu malo pa probaj time (ali pazljivo i u vrlo maloj kolicini). Ili kupi one neke vlazne maramice za ciscenje monitora, nisu vise od 1000din pakovanje.Nego, jedan AV tip mi treba: imam stari prastari komp - P IV, 1.7 GHz, 256 RAM - koji AV da mu stavim? Treba mi neki koji je najlaksi po pitanju zauzeca resursa. Probao sam sa AVGom, nesnosljivo spor postane komp nakon instalacije.

Link to comment

Aj ovako; imam na kompu s prednje strane dva činča za slušalice/mikrofon. Koji nisu u funkciji (ali im je (negde) kabl utaknut u ploču).Ploča je Asus M4N78 SE. Isključio sam u biosu zvuk na ploči jer sam stavio Creative SB live! zvučnu karticu.Pitanje: da li je moguće i kako osposobiti ove prednje činčeve za upotrebu?Fala.

Link to comment
2gv3jpw.jpgThere's NO chance of connecting an analog front audio panel to an SB Live! 5.1 (SB0220) audio card!!!According to the German website http://www.einhorn-net.de/spdif/index.html (which contains detailed information about the pin assignment of the internal SB connectors), neither the 40-pin AUD_EXT connector nor the 12-pin SPDIF_EXT plug offers analog in-/output! Designed for connectivity with the Live! DRIVE (a discrete front panel designed by Creative for exclusive use with SB cards), those connectors at best support digital (SPDIF) processing.
Link to comment

Zamolio me drug da na nekim forumima postavim pitanje jer mu treba pomoc oko interneta. Danas je uplatio net i proverio je da li su ga prikljucili i rekose da jesu jos oko 12h, na modemu mu sijaju samo dve lampice: PC i Power a Cable, Send i Receive ne svetle. Probao je da resetuje modem ali nista, kad pokusa da udje na neki sajt pise The webpage is not avalible i jos The server could not be found. Jel zna neko sta bi mogao da bude problem?

Link to comment

retardirano pitanje, molim da odgovor bude prilagodjen mom umnom kapacitetu:ako imam kompjuter sa integrisanom grafickom karticom, mogu li nabudziti bolju karticu u njega?(nije laptop, nisam toliki idiot)

Edited by vasudeva418
Link to comment

Ako ustaneš - da.Prvo, ne modem, nego mrežna karta se ubadaju u ruter.Drugo, treba na kompu na kojem planiraš da deliš disk ili printer eksplicitno da dozvoliš/podesiš sharing za taj resurs (ko sme, šta itd). Eventualno ako treba firewall ili neka druga stvar da se "otkoči" da bi se takve stvari propustile.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...