Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nema ga ni u Tools>ExtensionsAddons? :(...
jupiiiiiiiiiiiiiii, hvala ti puno :)!bilo ga je u add-ons, ali psst - to što si pomislio zadrži za sebe :D . još jednom hvala :wub:p.s. ono čudo mi je toliko usporilo laptopChe, da sam se setila komodora 64... Edited by uliks
Link to comment

kako da nateram xp da mi prepozna telefon (a ne samo memorijsku karticu) kad ga butnem u usb. pustio sam windows da sam isceprka drivere ali nista ... u pitanjeu je htc hd2 i nisam dobio nikakav CD sa driverima uz njega.edit : meh, nasao sam na microsoft.com :S

jel ima neko neke illegal aplikacije (iGO ili kakav gps software da nije trial) i slicno da podeli sa mnom ?

Edited by 8-walker
Link to comment
Kako sprečiti kondenzaciju ako je prethodno ohlađen?
A što ja moram sve da znam?Stvarno, vidiš, to mi nije palo na pamet... Mislim da bi onaj lepljivi kuhinjski celofan preko donjeg dela (štampane ploče) pre stavljanja u zamrzivač radio posao. Naravno, podrazumeva se da ceo hdd u zamrzivač ide u hermetičkom pakovanju, npr. najlon kesi.
Link to comment
vlaga ce se kondezovati kad izvadis hard iz zamrzivaca, a ne kad ga stavis
Naravno, zato i kažem da ga treba oblepiti sa strane sa koje je elektronika.Mada, definitivno nagadjam, ne znam kako se i da li može sprečiti kondenzovanje vode. Ali sam prilično siguran da može da pravi probleme.
Link to comment
a sta se uopste postize hladdjenjem?
Navodno je kvaka u tome da se hlađenjem neznatno smanjuje mehanika hdd-a, što može da pomogne u slučajevima da je u istoj problem. S'tim što je ovo samo privremena mera, tj omogućava 20ak minuta lufta da se divajs prikopča i svuku podaci sa istog.
Link to comment

Meni je to sa frižiderom jednom upalilo (a nekoliko puta nije). Ima i fazon sa gumenim čekićem, uzmeš čekić, pa udri po hardu. Ionako su sve to očajnički potezi, vredi probati kad nijedna druga opcija ne preostane.

Link to comment

jel zna neko neki dobar backup program za outlook pomocu kojeg mogu da se bekapuju pojedinacni personal folderi.trazi mi na startu neki pst koji sam importovao a danas sopstvenom gluposcu obrisao kao nevazan,i sad mi windows 7 krahira kad god mu ne nadjem taj .pstpokusao sam da ga zejebem sa rinejmom al on tvrdi da to nije personal folder i bubne mi opet da browsujemdok ne krahira i tako u beskrajon.mada, ovo je samo (najnoviji) delic hardware-software problema s kojima se rvem vec 4-ti dan.:cry:

Link to comment

Upiši u Run vako:

C:\Program Files\Microsoft Office\OfficeXX\Outlook.exe" /Cleanpst

di je XX broj (11 ili 12) gdje ti je Outlook lociran.

Link to comment

E, ’vako: „rođak sa sela“ ima problem. Kupio je ovo:AM3 AMD Athlon™ II X3 Triple-Core 435 AM3 MB AMD 770 DDR3 2GB 1333MHz SATA2 500GB 16MB DVD-RW Dual Layer PCI Express NVIDIA GT240 512Mb DDR5 High Definition Audio On-Board Midi Tower 450W+ jedan od ovih monitora.Zašto baš ovo, zašto ne nešto drugo ili treće – takva pitanja zaboravite. Čim ga montir’o, doš’o i problem: na monitoru se ispisuje zlokobno “no signal” i ni makac. Odn’o ga tam’ gde ga je i uzeo, oni rekli “memorija”, zamenili, vratili i krenuo da šljaka. Javlja mi nekoć da problemi ipak ne jenjavaju. Igr’o neku igricu i taman kad je hteo nekog virtuelno da ubije – paf, opet “no signal” na monitoru, a procesor radi. Pao restart i sve opet po starom. Sinoć hteo da instalira onaj MTS-ov USB modem, doš’o do određene tačke i ceo komp se isključio. Kada ga je ponovo uključio, uspeo je da dovrši instalaciju i da krene na internet, ali (j)opet nije siguran da se problemi neće ponovo javljati. Btw, čisto da naglasim: strujni napon u dotičnoj zabiti zna da varira. No, sa prošlim, znatno slabijim kompom nije imao takvih problema....Elem, pre nego što ga odnese ponovo u servis (koji je udaljen 30 km, pa je i to nemala zajebancija), da čujem šta cenjeno PPPučanstvo ima da predloži...

Link to comment

Zvuči kao problem sa strujom. Nije bitno što prošli nije to radio, prošli je možda imao bolje napajanje i manje snage trošio.Generalno gledano može biti i sve ostalo. Grafika pre svega.Ili je samo osetljiviji na te varijacije.Lakog rešenja nema.Može sam da testira memoriju pomoću nekih priručnih programa, može da pusti neki 3D mark da vidi kako se ponaša pod opterećenjem ali ako mu u opštem radu puca...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...