Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

e, kul, fala. nego, jedanput mi se desilo da mi isto ovako istekne antivirus, pa sam jurio key i uleteo na neki sajt koji je bio u stvari pun virusa.

Link to comment

To ti je rizik. Recimo, taj katz je legalan sajt, koji ima linkove ka bog te pita kakvim sajtovima. Pa šta ti bog da.Gotivac će nas zadaviti.

Link to comment

:Dmene nece ako mi padne sistem pre toga :lol:ok, da ne budemo pirati, preporuka za neki drugi antivirus, da napravim malo promenu u zivotu...

Edited by ToniAdams
Link to comment

ma ja sam izgleda stupido, kad sam reinstalirao sistem, skino prvi avast koji sam video, i sad vice da je istekla licenca, staznam. mislio sam da je ovaj zadjaba. jel mislis da mogu taj besplatni da metem sad naknadno? ako aninstaliram ovaj, naravno.

Link to comment
e, kul, fala. nego, jedanput mi se desilo da mi isto ovako istekne antivirus, pa sam jurio key i uleteo na neki sajt koji je bio u stvari pun virusa.
A nije ti palo na pamet da platiš licencu, stipso. :o
Link to comment
Avast je free i treba samo posle nekog vremena da odradiš registraciju. Ništa više.
zajebo se prvi put kad sam instalirao, pa rokno da cu da 30 dana koristim onu fensi verziju mesto regularne
A nije ti palo na pamet da platiš licencu, stipso. :o
avast dolazi iz zemlje koja je priznala kosovo <_<
Link to comment
zajebo se prvi put kad sam instalirao, pa rokno da cu da 30 dana koristim onu fensi verziju mesto regularneavast dolazi iz zemlje koja je priznala kosovo <_<
Aaa, pa što ne kažeš.
Link to comment

jel dobio neko preko gmejla od nekog od drugara pozivnice za izvesnu socijalnu mrezu jhoos?ja em dobio od nekoliko njih, em se nekako prosledilo mojim kontaktima, kao da sam im ja slao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...