Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ni ja nemam zamerki na kbcnet.nego, pomagajte, nesto mi se desilo sa fontom u kompu. slova imaju neku senku, sva slova, u svim folderima, internet, sve, sve bas.

Link to comment

da li su samo slova? probaj auto podesavanje monitora ako imas tu opciju ili neko automatsko osvezavanje... ako je pc, a ne lap proveri da se kabl nije olabavio

Link to comment
Ima li neko predstavu o cemu govorim? Stvarno bi mi trebala pomoć.
Sto se antena tice, mozda bolje da vidis kod netiksa* , a TP-LINK osim kod njih moze povoljno da se nadje i ovde.* najbolje da ih pozoves i pitas sta trenutno imaju na lageru, posto to moze biti manje, ali i vise od onoga sto pise u cenovniku. Pre par meseci nije bilo ni za lek antena sa vecim dobitkom od 24dBi na 5 GHz, da bi nakon metar dana bilo 25, 26, 27, 29... u vise varijanti. E da, ako je izvodljivo, mozda bolje da ides na opseg 5 GHz, oprema vise nije toliko skuplja u odnosu na onu na 2.4 GHz. Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

Idi na neki od what-is-my-ip sajtova i pogledaj svoju ip adresu. Ja sam imao istih problema, SBB mi dodeli adresu koja pocinje sa 94, a te adrese su "poznate" u svetu i na crnoj listi su, pa ih neki sajtovi blokiraju, izmedju ostalih i warez.Ako je to slucaj, resetuj modem par puta dok ti ne dodeli neku normalnu sa 89.

Link to comment
Idi na neki od what-is-my-ip sajtova i pogledaj svoju ip adresu. Ja sam imao istih problema, SBB mi dodeli adresu koja pocinje sa 94, a te adrese su "poznate" u svetu i na crnoj listi su, pa ih neki sajtovi blokiraju, izmedju ostalih i warez.Ako je to slucaj, resetuj modem par puta dok ti ne dodeli neku normalnu sa 89.
Kada odem na login stranicu, i to mogu samo kao "cached", u nekom infoju piše sledeće:
*@warez-bb.org added you on MSN? BLOCK this user ID as this is not any staff, never give your password out! You have been warned.
Šta sad to znači???I mogu li to nekako preskočiti, ako je u tome stvar i moj problem? Jebeno mi treba taj forum.
Link to comment

To je izgleda samo neko opste upozorenje. Pokusao sam da menjam IP preko nekih budjavih programcica, ali ne ide. Ima neko preporuku za neki bolji i stabilniji i lagodniji IP changer? I mozilla mi ne radi na tome, samo explorer, jebenmusve.

Link to comment

IP mi je 188.246.40.4a provajder KDS Novi SadUspeo sam nešto da izmajmunišem preko nekog "Tor" menjača IP, ali sve mi to stvara komplikacije i napor.

Link to comment

Pa prijavi, nekome, ili na sajtu apr-a ili na sajtu ministarstva. Nije zvanični grb, nije .gov, mejl počinje sa čast nam je...sumljivo mi je.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...