Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Od pre dva dana sam primetio da mi ne rade tabovi u IE7 (iako je štiklirano u tools>in.options>general>"enable tabbed browsing")Ne radi ni ctrl+T ni klik točkićem miša na link...A treba mi govedo jer naše banke samo njemu veruju za e-banking...Šta sam zasr'o?Edit: Zaboravite. Zezanje sa XP stilovima i temama; Posle 2 godine sam (prvi put) naleteo na temu koja menja nešto u registry-ju, neki shell, zbog čega IE neće da prikazuje tabove.Rešenje: biraj drugu temu.

Edited by ion
Link to comment

u cemu je vic? neko vec vreme, mesec recimo dana, net radi preko dana kako valja, uvece krece da se koci, pa nekad po pola sata ne mogu nis da otvorim.za to vreme torenti i ostali daunloudi rade kako treba.a gugl i forum recimo, ko puz na opijumu. a torenti pice li pice.imal ko ideju?

Link to comment
a gugl i forum recimo, ko puz na opijumu. a torenti pice li pice.
Pa, ako si ovo dvoje probao zajedno, mislim gugl i torente, onda nije čudo. Isključi torent ili mu ograniči download i upload.
Link to comment

ma jok, ocu da kazem da normalno svlaci, dok gugl i forum sporo ili nikako ne otvara.cisto me zanima da li moze da bude normalan protok a da nesto drugo onemogucava otvaranje strana.

Link to comment

I ja imam neki problem sa google chromom, nece da mi otovori stranicu a internet normalno radi. Sad pisem preko IE , radi skype normalno. Pokusao sam da deinstaliram i ponovo instaliram i opet se isto desava. Ima li neko ideju sta moze da bude problem? Mozda je neki virus, posto mi je NOD32 istekao, tj vise mi ne radi fora sa promenama sifre (vrteo sam 5 sifri u krug) i sad nemam antivirus. I pitanje ima li neki za dz naravno i gde da skinem?

Edited by BarryWhite
Link to comment

Firefall+AV, a za DŽ.Pogledaj prvog na listi i razmisli:http://www.matousec.com/projects/proactive-security-challenge/results.php#products-ratings

Link to comment
Wireless kartica ili USB adapter pitanje je sad?Imam jedan komp pribijen uz zid, i udaljen od rutera nekih 10m kroz 2-3 zida, pa me zanima sta bi bio bolji izbor? Koliko znam, kartica ima bolji domet, a i uopste bolje radi preko mb slota nego usb preko usb-a , ali me brine sto je zadnja strana kompa bas uz zid i sto bi se onda signal verovatno gusio, a adapter mogu produznim kablom da izvucem malo i okrenem na pravu stranu.
definitivno kartica
Link to comment
Hajde da pitam i ovde, posto mi je hitno ; a mozda ima neki RAID expert :)Help!

00076899-t0.jpgSorry, nisam mogao da izdržim. :)

Edited by gotivac
Link to comment

Imam retardiran problem. Povezao sam 5.1 ozvucenje preko zvucne kartice, medjutim nista mi se ne cuje na zvucnicima, jedini zvuk koji mogu da cujem je preko monitora (monitor povezan preko HDMI). Ubih se cackajuci u onom control panelu (Realtek HD Audio Manager se zove), tamo ima sve lepo, podesavanje za 5.1 kao speakers, cak sam i postavio da mi je to default device, ali ne mere, stoje monitorski zvucnici kao Digital Output i izgleda da to gazi sve.

Link to comment

Ako je Windows 7, imao sam slican problem. Neshto uzasno smorno u Windowsovim podeshavanjima zvuka, al davno je to bilo, pa ne mogu da se setim. Bacicu pogled kad dodjem gajbi, nemam Win7 ovde.

Edited by Venom
Link to comment

Jeste Win7. Izgleda da sam uspeo da prebacim primary output na zvucnike, sada vidim onaj sound-meter kako igra gore-dole, sto je ok, a i ne cujem zvuk sa monitora, sto je takodje ok. Medjutim, ne cujem ni zvuk sa zvucnika :DPada mi na pamet da ne rade (mada sam ih nove otpakovao), kako da proverim pomocu nekog mp3ja da li zvucnici rade? Imam ona tri audio jacka sto idu iz wufera u komp, ako ih ubacujem po jedan u mp3 ne cuje se nista.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...