Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja sam ga uzeo kod onog Grka gore u onoj uličici paralelnoj sa Maksima Gorkog, ulazi se iz G. Vučića, da se ubijem ne mogu da se setim kako se zove, verovatno će na osnovu opisa neko provaliti o kojoj firmi je reč. Mislim da je kod njega najjeftinije u gradu. Ja sam pazario od 500 giga i perfektno radi.

Edited by laki21
Link to comment
oću da uzmem externi kuler za laptop.jesu li svi isti, ili da gledam nešto posebno ? i šta?
Da je od aluminijuma, da ima radije par većih ventilatora nego mnogo manjih, da se napaja preko usb porta i da time sam kuler ima usb hub (tj. da ti nije usb portove nepovratno ukrao).Ima i modela koji mogu da se "otvore" tj, da drže lap uzidgnute pod određenim (podesivim) uglom - što nije loše kad imaš klasičnu tastaturu nakačenu na lap.
Link to comment
Ja sam ga uzeo kod onog Grka gore u onoj uličici paralelnoj sa Maksima Gorkog, ulazi se iz G. Vučića, da se ubijem ne mogu da se setim kako se zove, verovatno će na osnovu opisa neko provaliti o kojoj firmi je reč. Mislim da je kod njega najjeftinije u gradu. Ja sam pazario od 500 giga i perfektno radi.
Hellas xDJa tu pazario skoro ceo komp pre nekih 6 god, dobar lik.
Link to comment
Da je od aluminijuma, da ima radije par većih ventilatora nego mnogo manjih, da se napaja preko usb porta i da time sam kuler ima usb hub (tj. da ti nije usb portove nepovratno ukrao).Ima i modela koji mogu da se "otvore" tj, da drže lap uzidgnute pod određenim (podesivim) uglom - što nije loše kad imaš klasičnu tastaturu nakačenu na lap.
hvala, razz :thumbsup:
Link to comment
ko u bgd ima dobar izbor prenosnih hard diskova tipa WD passport
Nemoj wd pass - imaju neki bzvz prikljucak za USB kabl koji je kratak i brzo se razglavi [za nesto sto je prenosivo i cesto se koristi]. Kolega ceka treci [zamenio prva dva kroz garanciju] - rekao sam mu da ga ne otpakuje, nego lepo proda i kupi nesto normalno :D
Link to comment

zelim da kupim legalan MS OFFICE 2003 (full version, da ima Access kompletan).gde to ima i koliko kosta?gledala sajt microsofta (povrsno doduse) nasla samo 2007 i 2010 ponude.

Link to comment

Blah, ovi su imali donedavno, sad više nemaju.... a ko sad ima ne mogu da ti iskopam, plus počela tekma, probaću ponovo kad bude sledeći intermezzo. :D

Link to comment
Blah, ovi su imali donedavno, sad više nemaju.... a ko sad ima ne mogu da ti iskopam, plus počela tekma, probaću ponovo kad bude sledeći intermezzo. biggrin.gif
ima fore do 6. jula. ionako nisam u bg. i hvala smile.gif edit: to jest, ako je post uopste bio odgovor meni unsure.gif Edited by PointTaken
Link to comment
ima fore do 6. jula. ionako nisam u bg. i hvala smile.gif edit: to jest, ako je post uopste bio odgovor meni unsure.gif
Hm, a zašto baš Office 2003? Zašto ne 2007 ili 2010? I jedan i drugi mogu isto što i 2003, ali i više.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...