Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ok, potpuni sam laik i kao takav juche sam stavio hit counter na svoj website. malopre bacih pogled na statistiku i vidim da neki bosanski 'user' od pola osam sinoc brauzuje po sajtu i nabija hit count. primecujem da su razmaci medju potpuno udaljenim klikovima oko 2 sekunde. e sad, shta taj bot radi na taj nachin mane zanima? spama nikakvog josh nema.
Vidi se da si potpuni laik :PSkidaj taj hit counter sa sajta, i koristi Google Analytics, ili AWStats. Što se konkretnog pitanja tiče, može da bude bilo šta, ne znam šta imaš na sajtu - ali nije ni previše bitno, random pozivanjem urlova se teško može napraviti šteta.
Link to comment

htjeo sam da [nakon sto godina] ponovo pocnem koristiti neki email client. imam vise emailova u okviru jednog sajta, i odgovara mi da tako bude, bez obzira sto ih ja sve koristim. htjeo bih da sve te accountove imam na jednom mjestu, a i smara me ici u control panel, pa na one skvrl mejlove i slicno. zato instalirah prvo outlook [tj, njega sam vec imao u okviru officea], a zatim i thunerbird. u oba isti proglem - stravicno sporo se downloaduju mailovi sa servera. nemam pojma u cemu je stvar, kako to da sredim. ne odgovara mi da forwardujem mejlove na neki drugi webmail.any ideas?edit: koristim windows 7

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Ljudi trebaju mi tutorijali za excel 2003. torrent, rapid, bilostasaljite na pm
Imaš temu za excel dole, ako naletiš na nešto baš čupavo, a kad stignem kući ću ti okačiti našto što pronađem na hardu... Tamo negde oko 8-9 uveče... OK? Edited by radisa
Link to comment
A da koristiš imap umesto pop3?Koristi li taj tvoj sajt dyndns?
probacu imap. ovo drugo ne znam :blush: mislim, ako je nesto sto je trebalo da ja ruchno podesavam, onda ne koristi. elem, isti settings na windows xp rade normalno, brzo skida mejlove. dakle, trebalo bi da je do windowsa 7.
Link to comment
Imaš temu za excel dole, ako naletiš na nešto baš čupavo, a kad stignem kući ću ti okačiti našto što pronađem na hardu... Tamo negde oko 8-9 uveče... OK?
e mogu doci i ja do tebe ako je nesto vece u pitanju
Što je ovo, Hasla se upoznao s Mr Broadbandom?
ih bre. sta ti mislis odakle meni vako mocna kolekcija filmova
Link to comment

Jel zna neko neki dobar servis digitalne foto aparate po mogucstvu da ne deru sa cenama. Ispao mi je moj iz ruke pa nesto zeza.

Link to comment

ko u bgd ima dobar izbor prenosnih hard diskova tipa WD passport i slicno. za skladistenje muzike, vreme je da se modernizujem kada sam vec dobio SB touch. moze i preporuka za nesto sto nije sklono riknjavanju. nece se mnogo cimati ali tu i tamo od toucha do laptopa gde ce da se ripuje ili do prijatelja za kopiranje. za par evra razlike necu da se izlazem riziku, slobodno predlozite kvalitet, ako ga ima.i kakve su cene za 0.5 ili 1T?

Link to comment

Ja imam dobra iskustva sa WDovim MyBookom, nedavno sam kupio i WD Elements, to je kao storage bez fussa, samo kutija sa hardom, na njoj USB 2.0 šteker, priključak za struju i disk od terabajt+, Caviar Green. Koštalo me oko 720 kuna terabajt i pol, 99€ originalno ali sam dobio natrag komad merverštojera.

Link to comment
ko u bgd ima dobar izbor prenosnih hard diskova tipa WD passport i slicno. za skladistenje muzike, vreme je da se modernizujem kada sam vec dobio SB touch. moze i preporuka za nesto sto nije sklono riknjavanju. nece se mnogo cimati ali tu i tamo od toucha do laptopa gde ce da se ripuje ili do prijatelja za kopiranje. za par evra razlike necu da se izlazem riziku, slobodno predlozite kvalitet, ako ga ima.i kakve su cene za 0.5 ili 1T?
Ja bih kupio odvojeno HD i rack, fleksibilnije je.Pogledaj PC Berzu
Link to comment

Ali zar ne bi bilo bolje za te prenosne varijante neki gumirani transcend sa napajanjem preko USB-a, nije šampion brzine ali radi posao. Kolega je saranio wd passport posle jednog bezazlenog pada sa 10cm (i slovima - deset centimetara). Ovi veliki su svi odlični, ali svima treba napajanje dodatno, koje nije uvek dostupno, opet, ako treba tako nešto valja pogledati i neke brže varijante, u zavisnosti od mogućnosti računara na koje će se kačiti, firewire, esata, LAN, ali ti veliki su osetljiviji na drndanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...