Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ako se vidi normalno u browseru, znaci da je fajl i dalje tu (ako je to problem), tako da ne moras ispocetka. Sta je s Dreamweaverom ne znam.

Link to comment
hvala. tako nekako.pojescu svoj sesir. moram sve iz pocetka...sad.gif
Pa ne moraš, samo u header stranice ubaci:
<link href="style.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

ako ti se fajl sa css-om zove style.css, ili kako već...

Link to comment

laptop popio malo kafe jutros. brzom reakcijom organa ciscenja, sprijecena je katastrofa vecih razmjera, ali mali dio kafe je otisao u tastaturu. ja sam je malo izfenirao, ali dva dugmeta ne rade ['F1' i '1']. sad, to je iritantno, ofkors, ali mogu prezivjeti. ono sto me zanima je, treba li da budem zabrinut za buducnost laptopa, moze li se steta prosiriti?

Link to comment

Ne ako je sva tečnost isparila. U principu bi trebalo da temeljno čišćenje "popravi" i te dugmiće, ako ti je frka, u svakom boljem servisu mogu da ti zamene tastaturu (trebalo bi da je negde između 40e i 70e zavisi od modela, dostupnosti i tako toga).

Link to comment

mislim da sam ga dosta fenirao, ali da li dovoljno da ne bude nista osteceno, ne znam. za sada ne rade ta dva pomenuta tastera, a nekad se desava da, kad kliknem F5 npr, ili F6 ili F7 da se ponasa kao da sam kliknuo F1. a nekad mi sam od sebe otvara help [sto se inace desava kad, jeli, pritisnem F1. ok, mozda moze samo od sebe na kraju da se popravi, ili budem morao da mjenjam tastaturu, to bih prezivjeo, samo me strah da nije otislo do ploce. ali ako nije do sad, valjda to znaci da nije?mrzim kompjutere...

Link to comment

ma nema sanse da dodje do ploce, pa pravljeni su tako da mogu preziveti napade kavom i slicno.prica se cak da pojedini laptopovi vole kafu.

Link to comment

ok, danke. kafa je ionako chovjekov najbolji prijatelj, bash kao i kompjuter, knjiga ili pas. nema razloga zasto se i oni medjusobno ne bi druzili i voljeli.smo sto se bojim da ce nesto biti ploci, i svim ostalim djelovima kompjutera kad ga bacim, jer me strasno nervira ovo sa f1 :)

Link to comment

Imam video od sat i po u kome je od recimo 0:30 do 1:05 zvuk nesinhronizovan sa slikom.Na početku i na kraju je dobar.Čime bih mogao to da obradim i ispravim, osim Vegas-a (koji je prekomplikovan za moje potrebe, a i ne znam ništa o njemu)?

Link to comment

ok, potpuni sam laik i kao takav juche sam stavio hit counter na svoj website. malopre bacih pogled na statistiku i vidim da neki bosanski 'user' od pola osam sinoc brauzuje po sajtu i nabija hit count. primecujem da su razmaci medju potpuno udaljenim klikovima oko 2 sekunde. e sad, shta taj bot radi na taj nachin mane zanima? spama nikakvog josh nema.

Link to comment

Htela bih da upisem IT akademiju, pa me zanima da li je neko vec isao/ili zna nekog ko jeste, kakva su vasa iskustva, preporuke i slicno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...